بیانیه خانواده‌های اسرای صهیونیست خطاب به نتانیاهو

کدخبر: ۶۵۰۷۹۸
اقتصادنیوز: خانواده‌های اسرای اسرائیلی در غزه خواهان پذیرش توافق پیشنهادی بایدن، از سوی نتانیاهو شدند.
بیانیه خانواده‌های اسرای صهیونیست خطاب به نتانیاهو

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، خانواده‌های اسرای صهیونیست نزد مقاومت فلسطین در نوار غزه با صدور بیانیه‌ای از اعضای کنست رژیم صهیونیستی خواستند که از توافق پیشنهادی اعلامی از سوی «جو بایدن» رئیس جمهور آمریکا حمایت کنند.

الجزیره گزارش داد، خانواده‌های اسرای صهیونیست نزد مقاومت فلسطین اعلام کردند: احساس می‌کنیم نتانیاهو باز هم تلاش خواهد کرد که توافق (پیشنهادی) جدید را به شکست بکشاند. نتانیاهو باید صراحتا پذیرش توافق اعلامی بایدن را بیان کند.

این شهرک‌نشینان صهیونیست بیان کردند: تندروهای کابینه نتانیاهو خواهان تداوم بی‌پایان جنگ هستند. به گانتز و آیزنکوت می‌گوییم که شما باید از عدم تلاش نتانیاهو برای به شکست‌کشاندن توافق اعلامی از سوی باید اطمینان پیدا کنید و از قدرت خود برای موفقیت توافق جدید مبادله اسرا استفاده کنید.

در ادامه این بیانیه آمده است: نمی‌توانیم فرصتی را که سخنرانی بایدن به ما داده است از دست بدهیم. توافقی که بایدن اعلام کرده است برای نخستین بار امید بازگشت سالم اسرا را می‌دهد.

خبر مرتبط
تلفات سنگین ارتش اسرائیل در جنگ غزه / شمار بی‌سابقه زخمیان

اقتصادنیوز: آمار جدیدی از شمار نظامیان صهیونیست زخمی‌شده در جریان جنگ غزه توسط رسانه‌های رژیم صهیونیستی منتشر شد.

این شهرک‌نشینان صهیونیست در ادامه بیانیه خود خطاب به شهرک‌نشینان دیگر، رئیس جمهور آمریکا را دوست واقعی رژیم صهیونیستی و بهترین دوست برای خود دانستند و اعلام کردند: بایدن می‌خواهد به ما برای خروج از گودالی که در آن افتاده‌ایم کمک کند. به اسرائیلی‌ها می‌گوییم که برای تضمین انجام توافق به خیابان‌ها بریزید.

خانواده‌های اسرای صهیونیست نزد مقاومت فلسطین در نوار غزه تاکید کردند: نتانیاهو می‌خواهد مانع از دستیابی به توافق شود. همچنین برخی افراد حمله به بایدن را آغاز کرده‌اند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی