فوری / بمباران مقر فرماندهی توپخانه اسرائیل در جعتون

کدخبر: ۶۵۰۸۲۰
اقتصادنیوز: حزب الله لبنان از حمله موشکی به مقر فرماندهی توپخانه اسرائیل در جعتون خبر دادند.
فوری / بمباران مقر فرماندهی توپخانه اسرائیل در جعتون

رسانه جنگ جنبش حزب الله از عملیات خود علیه ارتش رژیم صهیونیستی و هدف قرار دادن یک مرکز مهم نظامی این رژیم خبر داد.

پایگاه خبری المیادین در خبری فوری گزارش داد که جنبش حزب الله لبنان شنبه شب اعلام کرد که مقر فرماندهی گردان ۴۱۱ توپخانه رژیم صهیونیستی، در «جعتون» در شمال سرزمین‌های اشغالی را با موشک هدف قرار داده است.

در همین ارتباط، حزب الله لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد: در راستای حمایت از ملت استوار فلسطین در غزه و یاری مقاومت شجاع و شریف آن و در واکنش به اقدام تروریستی دشمن صهیونیست در شهرک‌های جنوب لبنان، مقاومت اسلامی لبنان شنبه شب با تسلیحات موشکی مقر فرماندهی گردان‌های ۴۱۱ توپخانه دشمن صهیونیست در جعتون در شمال سرزمین‌های اشغالی را هدف قرار داد.

خبر مرتبط
گردان‌های القسام به خانواده‌های کشته‌ها و اسرای اسرائیلی پیام داد

اقتصادنیوز: القسام شاخه نظامی حماس در پیامی جدید خطاب به خانواده‌های کشته‌ها و اسرای صهیونیست گفت: «به کابینه و ارتش خود اعتماد نکنید.»

گفتنی است که حزب الله لبنان امروز نیز پنج عملیات دیگر علیه پایگاه‌های نظامی رژیم صهیونیستی در پاسخ به جنایات مستمر اشغالگران در غزه و جنوب لبنان انجام داد.

در همین ارتباط، مقاومت اسلامی لبنان امروز شنبه با صدور بیانیه‌های جداگانه اعلام کرد که رزمندگان مقاومت توانستند پنج موضع نظامی ارتش رژیم صهیونیستی را در شمال فلسطین اشغالی هدف قرار دهند.

مقاومت اسلامی لبنان در بیانیه خود (سومین) اعلام کرد، در راستای حمایت از مردم استوار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آن و در واکنش به تجاوز رژیم صهیونیستی به روستاهای جنوب لبنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساختمان محل استقرار نظامیان رژیم صهیونیستی را در پایگاه «شومیرا» با موشک هدف قرار دادند.

در بیانیه چهارم نیز حزب الله لبنان اعلام کرد: رزمندگان مقاومت ساختمان محل استقرار نظامیان رژیم صهیونیستی را در شهرک صهیونیست‌نشین «نطوعه» با موشک هدف قرار دادند.

مقاومت اسلامی لبنان در پنجمین بیانیه خود اعلام کرد، مقر فرماندهی تیپ ۷۶۹ رژیم صهیونیستی، پادگان جیبور کریات شمونه در شمال فلسطین اشغالی را با موشک سنگین برکان هدف قرار داده و منجر به آتش سوزی و تخریب بخشی از آن شده است.

در بیانیه ششم مقاومت اسلامی لبنان آمده است که رزمندگان مقاومت تأسیسات جاسوسی ارتش رژیم صهیونیستی را در «المرج» با سلاح مناسب هدف قرار داده و تلفاتی بر دشمن وارد کرده است.

حزب الله لبنان امروز شنبه در بیانیه هفتم خود اعلام کرد پایگاه اسرائیلی «خربه ماعر» و مواضع توپخانه‌ای ارتش رژیم صهیونیستی و تجمع نظامیان رژیم اسرائیل در این منطقه هدف حمله موشکی قرار داده و تلفات قطعی از اشغالگران گرفته است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی