از میان کاندیدای انتخابات کدام شخص نامزد دولت سیزدهم است؟

کدخبر: ۶۵۱۲۶۶
اقتصادنیوز: غلامحسین اسماعیلی، رئیس دفتر رئیس‌جمهور در یک گفت‌وگوی تلویزیونی درباره ثبت‌نام برخی اعضای دولت در انتخابات ریاست‌جمهوری اظهار کرد: دولت از برگزار کنندگان انتخابات است و به عنوان یک شخصیت حقوقی نامزد مشخصی ندارد. همکارانی از جمع اعضای دولت سیزدهم ثبت‌نام کرده‌اند، نیت تداوم راه شهید رئیسی را داشته‌اند.
از میان کاندیدای انتخابات کدام شخص نامزد دولت سیزدهم است؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، رئیس دفتر رئیس‌جمهور تاکید کرد که دولت برگزار کننده انتخابات ریاست‌جمهوری بوده و نامزد مشخصی ندارد.

خبر مرتبط
تایید صلاحیت نامزدهای انتخابات چه زمانی مشخص می‌شود؟

اقتصادنیوز: با پایان زمان ثبت‌نام داوطلب‌های انتخابات ریاست جمهوری دوره چهاردهم، از امروز مرحله‌ی بررسی صلاحیت‌ها در شورای نگهبان آغاز شده است. در این گزارش با فرآیندهای انتخابات ۱۴۰۳ آشنا می‌شوید.

وی ادامه داد: من به عنوان یک فرد از این تعداد ثبت‌نام خوشحالم که در جمع دولتمردان دولت سیزدهم کسانی داریم که توان و آمادگی ورود به این عرصه حساس و سخت دارند اما امیدوارم دوستان در نهایت کار به اجماع روی یک فرد واحد برسند زیرا تشتت آرا خوب نیست و اگر رئیس‌جمهور با رای بالاتری انتخاب شود، بهتر است.

اسماعیلی افزود: زمان خیلی کوتاه و غافلگیرکننده بود و امکان هماهنگی سخت بود اما بعد از ثبت‌نام‌ها که فرصت وجود دارد امیدوارم همه کسانی که اراده تداوم مسیر شهید رئیسی را دارند به هماهنگی و وفاق برسند تا رئیس‌جمهوری با رای حداکثری انتخاب شود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی