آخرین وضعیت از افراد حاضر در آزمون استخدامی کشور+جزییات

کدخبر: ۶۵۱۶۵۱
اقتصادنیوز: سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام کرد: از تعداد ۶۷۹۳۴ نفر داوطلبی که در آزمون‌های استخدامی خردادماه ثبت‌نام کرده‌اند، تعداد ۴۶ هزار و ۹۴ نفر در روزهای ۱۷ و ۱۸ خردادماه، در آزمون‌های استخدامی دستگاه‌های اجرایی و در سراسر کشور با هم رقابت خواهند کرد.
آخرین وضعیت از افراد حاضر در آزمون استخدامی کشور+جزییات

به گزارش  اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، خلیل اسدی؛ مدیرکل دفتر هماهنگی و پیگیری معاونت سرمایه انسانی  سازمان استخدامی اعلام کرد: صبح پنجشنبه 17 خردادماه، آزمون استخدامی خاص معلولان و عصر همان روز آزمون استخدامی ویژه فرزندان شهدا و جانبازان بالای 70 درصد نیز به‌صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود. همچنین آزمون استخدامی ثبت اسناد و املاک کشور و آزمون استخدامی سازمان اداری و استخدامی کشور نیز، صبح جمعه 18 خردادماه برگزار خواهد شد.

خبر مرتبط
جزییات برگزاری آزمون استخدامی اعلام شد

اقتصادنیوز: بنابر اعلام مدیرکل دفتر هماهنگی و پیگیری معاونت سرمایه انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور، ۴۶ هزار و ۹۴ نفر، در آزمون‌های استخدامی دستگاه‌های اجرایی و در سراسر کشور با هم رقابت خواهند کرد.

آزمون جذب معلولان تحت پوشش بهزیستی کشور برای استخدام 4336 نفر از معلولان تحت پوشش سازمان بهزیستی، نخستین بار است که در کشور برگزار می‌شود و برای این سهمیه، تعداد 12 هزار و 809 نفر شامل تعداد 7113 نفر مرد و 5696 زن ثبت‌نام کرده‌اند که صبح روز پنجشنبه 17 خردادماه در این آزمون شرکت خواهند داشت.

برای آزمون استخدامی ویژه فرزندان شهدا و جانبازان بالای 70 درصد که عصر روز پنجشنبه 17 خردماه برگزار می‌شود تعداد 31 هزار و 421 سهمیه استخدامی به دستگاه‌های اجرایی اختصاص پیدا کرده است.

تعداد داوطلبان این آزمون 21 هزار و 920 نفر شامل تعداد 10 هزار و 519 نفر مرد و 11 هزار و 401 نفر زن هستند. 305 نفر نیز با آزمون استخدامی ثبت اسناد و املاک کشور جذب خواهند شد که در این آزمون 10 هزار و 381 نفر ثبت‌نام کرده‌اند.

آمار ثبت‌نام نشان می‌دهد که از این تعداد 5840 مرد و 4541 زن هستند. این آزمون صبح روز جمعه، 18 خردادماه در سراسر کشور برگزار می‌شود.سازمان اداری و استخدامی کشور نیز برای جذب 40 نفر، صبح روز جمعه 18 خردادماه آزمون استخدامی در تهران برگزار می‌کند که در این آزمون 984 نفر ثبت‌نام کرده‌اند.

از این تعداد 610 نفر مرد و 374 نفر زن هستند. مرحله دوم آزمون استخدامی طرح شهید زین‌الدین نیز که شامل تمامی استان‌های کشور به جز اردبیل، زنجان، آذربایجان شرقی، گلستان و سیستان و بلوچستان است، 25 خردادماه به صورت سراسری برگزار می‌شود. در مجموع برای تعداد 2186 سهمیه این آزمون تعداد 21 هزار و 840 نفر داوطلب شده‌اند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی