هشدار مهم پلیس به هنجار شکنان در اماکن عمومی/تحت تعقیب و رصد قرار دارید

کدخبر: ۶۵۱۶۶۵
اقتصادنیوز: جانشین فرمانده‌کل انتظامی کشور با تاکید بر برخورد قاطع با هنجارشکنان در رستوران‌ها و تفرجگاه‌ها گفت: هرگونه کار غیرقانونی و هنجارشکنی در اماکن، رستوران‌ها و هتل‌ها و غیره تحت تعقیب و رصد قرار می‌گیرد.
هشدار مهم پلیس به هنجار شکنان در اماکن عمومی/تحت تعقیب و رصد قرار دارید

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، سردار قاسم رضایی امروز در جمع خبرنگاران در سالن اجتماعات شهدا فراجا واقع در میدان انتظام رشت با اشاره به نقش‌آفرینی گیلانیان در دوران دفاع مقدس و انقلاب اظهار کرد: تقدیم هشت هزار شهید نشان‌دهنده عمق عشق و ارادت این خطه به کشور و ارزش‌های اسلامی است و این‌ مسیر الهی استمرار دارد.

خبر مرتبط
اظهارات خطیب موقت نماز جمعه تهران درباره توجه ویژه به حجاب و عفاف

اقتصادنیوز: خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: سوختن زنان و کودکان در رفح پرده غفلت از دیدگان جهان و حتی حامیان رژیم اسرائیل فروانداخته و وجدان‌ها را بیدار کرده است.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت گفت: داغ از دست دادن شهید جمهور و همراهانش برای رهبر معظم انقلاب و مردم سخت است اما انقلاب اسلامی با خدمات و نثار خون بزرگانی همچون شهید بهشتی‌ها، سلیمانی‌ها و رئیسی‌ها ماندگار خواهد شد.

جانشین فرمانده‌کل انتظامی کشور با تقدیر از تلاش‌های فرمانده انتظامی استان گیلان در رده‌های مختلف بیان کرد: با تلاش و فداکاری مجموعه انتظامی و فرماندهان، امروز امنیت در مرزها، جاده‌ها و شهرهای استان برقرار است و در حوزه‌های مختلف شاهد ارتقاء شاخص‌ها و رتبه‌های برتر هستیم.

رضایی با تقدیر از ایثار خانواده‌های کارکنان انتظامی افزود: رهبر معظم انقلاب نیز در دیدار با فرماندهان نیروهای مسلح، موفقیت فرماندهان نظامی و کارکنان را در سایه ایثار خانواده‌های آنان دانستند و فرمودند سلام قدردانی من را به خانواده‌ها برسانید.

وی با بیان اینکه نیروهای خدوم انتظامی شبانه‌روز در حال خدمت به مردم هستند و این وظیفه در استان گیلان به‌ دلیل حجم بالای تردد مسافران، سنگین‌تر خواهد بود، تصریح کرد: نتیجه کار خالصانه و صادقانه در راه امنیت و آرامش هم‌وطنان حتماً موثر است.

سردار رضایی با اشاره به اینکه رعایت مقررات عرفی و قانونی خواسته مردم گیلان از مسافران و گردشگران است افزود: در این راستا مجموعه انتظامی نیز با برهم‌زنندگان آرامش و امنیت مردم برخورد خواهد کرد و اجرای قوانین را با دقت و شدت بیشتر دنبال می‌کنیم و همه دستگاه‌ها مکلف هستند در کنار فراجا به وظایف خود عمل کنند.

وی با اشاره به اجرای موفق طرح نور در گیلان عنوان کرد: با توجه به اینکه تهدید سخت علیه نظام اسلامی دیگر امکان‌پذیر نیست و لذا دشمن به تهدیدات نرم روی‌ آورده است اما این تهدیدات نیز با حضور مردم در صحنه و تلاش مجموعه انتظامی همچون سایر فتنه‌ها و تهدیدات خنثی خواهد شد و ما هم هوشمندانه در حال مدیریت و رصد هستیم.

جانشین فرمانده‌کل انتظامی کشور با بیان اینکه مردم نمره بالایی به طرح نور و مجریان این طرح در مجموعه انتظامی دادند گفت: مردم رضایت خود را از این طرح نشان دادند و ما این وظایف را در چارچوب قانون با کمک سایر دستگاه‌ها دنبال خواهیم کرد.

رضایی با تاکید بر ضرورت حفظ نظم و آرامش در نوار ساحلی و برخورد با هنجارشکان گفت: حضور خانواده‌های ایرانی و گیلانی در سواحل و تفرجگاه‌ها باید با رعایت مقررات و قوانین همراه باشد و در این مسیر اگر کسی سعی در برهم زدن آرامش دیگران باشد در ابتدا تذکر خواهیم داد و در صورت تکرار خطا، حتما مقتدرانه اعمال قانون خواهیم کرد و از ظرفیت قانون و بسیج هم در این زمینه استفاده می‌شود.

وی با بیان اینکه‌ برای جرم مشهود فرقی نمی‌کند که داخل خودرو باشد یا تفرجگاه و سواحل افزود: به کسانی که به‌ دنبال جرائم سازمان یافته در تفرجگاه‌ها بوده و توسط خارج‌نشین‌ها هدایت می‌شوند هشدار جدی می‌دهم که با آنان قطعاً برخورد خواهد شد و کسانی‌که اماکنی را در اختیار این افراد قرار می‌دهند نیز بدانند که در حال ارتکاب جرم هستند.

جانشین فرمانده‌کل انتظامی کشور با تاکید بر برخورد قاطع با هنجارشکنان در رستوران‌ها و تفرجگاه‌ها بیان کرد: هرگونه کار غیرقانونی و هنجارشکنی در اماکن، رستوران‌ها و هتل‌ها و غیره تحت تعقیب و رصد قرار می‌گیرد.

به گفته رضایی، کسانی که به این استان سفر می‌کنند بدانند این منطقه مقدس، هشت هزار شهید تقدیم نظام اسلامی کرده است و نباید با اسم آزادی اقدام به هرج و مرج کنند.

وی با بیان اینکه برخورد جدی و قاطعانه با اراذل اوباش، خرده‌فروشان مواد مخدر و اتباع خارجی غیرمجاز نیز استمرار دارد، افزود: مقابله با قاچاق کالا و سلاح را هم جزو وظایف جدی خود می‌دانیم و اقدامات خوبی در این بخش انجام شده که باید ادامه داشته باشد.

جانشین فرمانده‌کل انتظامی کشور با بیان اینکه حمل‌کنندکان سلاح غیرمجاز باید احساس ناامنی کنند، افزود: بخشی از آسیب‌های جامعه از طریق همین سلاح غیرمجاز است؛ کسانی‌که مجوز حمل سلاح دارند ولی استفاده غیرمجاز از سلاح داشته باشند و ایجاد رعب و وحشت کنند، ضمن در نظر گرفتن مجازات، مجوزشان باطل خواهد شد.

رضایی با اشاره به کاهش آمار تصادفات و جانباختگان تصادفات در گیلان گفت: همین آمار از تلفات هم نگران‌کننده است و امیدواریم کاهش یابد و از رانندگان محترم انتظار داریم به تذکرات پلیس توجه بیشتری داشته باشند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی