انتصابات جدید در مجلس خبرگان رهبری+ متن حکم

کدخبر: ۶۵۲۰۰۳
اقتصادنیوز :آیت الله موحدی کرمانی ​رئیس مجلس خبرگان رهبری در احکام جداگانه رئیس دبیرخانه و رئیس حوزه ریاست مجلس خبرگان رهبری را منصوب کرد.
انتصابات جدید در مجلس خبرگان رهبری+ متن حکم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از جماران، متن احکام صادره از سوی آیت الله موحدی کرمانی به منظور انتصاب روسای دبیرخانه و حوزه ریاست مجلس خبرگان رهبری به شرح زیر است:

آیت الله موحدی کرمانی در حکمی حجت الاسلام سیدهاشم حسینی بوشهری؛ نایب رئیس اول مجلس خبرگان رهبری را به ریاست دبیرخانه این مجلس منصوب نمود.

در این حکم آمده است: «حضرت آیة الله آقاى حاج سید هاشم حسینی بوشهری «دامت برکاته» سلام علیکم با احترام، پیرو رأی صائب و اتفاق نظر اعضای محترم هیئت رئیسه و با لحاظ سوابق و شایستگی های ارزشمند جنابعالی، به موجب بند ۵ ماده ۱۱ آیین نامه داخلی، جنابعالی را براى مدت دو سال به عنوان رئیس دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری، منصوب می نمایم. امید است با استعانت از درگاه ایزد منّان و بر اساس وظایف قانونی و استفاده از ظرفیت های موجود در مسؤولیت خطیر خود موفق باشید.»

خبر مرتبط
پشت‌ صحنه نامه عجیب اعضای دولت رئیسی به شورای نگهبان/ کابینه به بخشنامه مخبر پشت کرد؟

اقتصادنیوز: انتخابات زودرس ریاست‌جمهوری که در پی سقوط بالگرد رخ می‌دهد، نه‌تنها محاسبات عده‌ای را نقش بر آب کرد؛ بلکه برخی از رقابت‌ها و حقایق پس صحنه دولت و هم‌پیمانان آن را آشکارتر کرده است.

رئیس مجلس خبرگان رهبری همچنین در حکمی، حجت الاسلام حسن سامعی را به عنوان مشاور خود و رئیس حوزه ریاست مجلس خبرگان رهبری منصوب کرد.

خبر مرتبط
توضیح سخنگوی شورای نگهبان درباره تایید صلاحیت داوطلبانی که در گذشته رد صلاحیت شدند+ فیلم

اقتصادنیوز: سخنگوی شورای نگهبان به امکان تایید صلاحیت کاندیداهایی که قبلا تایید صلاحیت نشدند، واکنش نشان داد.

در حکم آیت الله موحدی کرمانی آمده است: «جناب حجة الاسلام آقاى حسن سامعى دامت توفیقاته سلام علیکم با عنایت به سوابق خدمت و تجارب مفید مدیریتى شما، به موجب این حکم جنابعالى را به سمت مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس خبرگان رهبرى، منصوب مى ‌نمایم تا با هماهنگی رئیس محترم دبیرخانه و بر اساس شرح وظایف قانونی، امور محوله را به نحو احسن به انجام رسانید. توفیقات روزافزون جنابعالی را از خداوند متعال در ظلّ توجهات حضرت ولی عصر(عج) در خدمت صادقانه به نظام اسلامی خواهانم».

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی