ناصر کنعانی از ملتها و نهادها خواست کالاها و شرکتهای اسرائیلی را تحریم کنند

کدخبر: ۶۵۲۰۴۱
اقتصادنیوز: سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به اینکه به‌دلیل بی‌عملی دولت‌ها و شورای امنیت سازمان ملل نسبت به توقف جنایات جنگی رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان، گفت: مسئولیت ملت‌ها و نیز سازمان‌های مردم‌نهاد در حمایت از ملت مظلوم فلسطین افزایش یافته است.
ناصر کنعانی از ملتها و نهادها خواست کالاها و شرکتهای اسرائیلی را تحریم کنند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم،  ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با تأکید بر ادامه جنایات صهیونیست‌ در فلسطین در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: 245 روز است که حملات مستمر، همه‌جانبه و مرگبار رژیم صهیونیستی علیه ساکنان تحت محاصره نوار غزه و کشتار دردناک زنان و کودکان آن ادامه دارد.

کنعانی با تأکید بر جنایات بی‌سابقه صهیونیست‌ها در غزه گفت: شنیع‌ترین جنایات بین‌المللی از جمله جنایت جنگی، جنایت علیه بشریت و جنایت نسل‌کُشی از طریق کشتار وسیع و گسترده شهروندان، زنان و کودکان، حمله به اردوگاه‌ها، مدارس، مساجد، بیمارستان‌ها، دانشگاه‌ها، کلیساها، قتل اسرا، قتل هدفمند خبرنگاران، استفاده از سلاح گرسنگی و قحطی مصنوعی، کوچاندن اجباری بیش از یک‌ میلیون نفر از مردم غزه، کشتار کارکنان سازمان‌های بین‌المللی فعال در امور بشردوستانه و... بخشی از جنایات جنگی رژیم صهیونیستی در نوار غزه در طول 245 روز گذشته است.

خبر مرتبط
حزب الله لبنان مقر تازه تاسیس اسرائیل را در هم کوبید

اقتصادنیوز :مقاومت اسلامی لبنان امروز-شنبه- اعلام کرد با پهپادی هجومی محل استقرار افسران و سربازان دشمن را هدف قرار داد.

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با اشاره به اینکه به‌دلیل بی‌عملی دولت‌ها و شورای امنیت سازمان ملل متحد نسبت به توقف جنایات جنگی رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان، مسئولیت ملت‌ها و نیز سازمان‌های مردم‌نهاد در حمایت از ملت مظلوم فلسطین افزایش می‌یابد، افزود: تحریم کالاها و شرکت‌های صهیونیستی آسان‌ترین کار اما بسیار مؤثر است.

خبر مرتبط
فوری/ مقاومت عراق بیانیه داد/ حمله پهپادی به اسرائیل

اقتصادنیوز: مقاومت اسلامی عراق بامداد شنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد: یک منطقه نظامی در سرزمین های اشغالی فلسطین را هدف حمله پهپادی قرار داده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی