گزارش رسانه اسرائیلی از آینده توافق با حماس/ اسرا کجا نگهداری می‌شدند؟

کدخبر: ۶۵۲۱۵۱
اقتصادنیوز: یک رسانه اسرائیلی اعلام کرد که برخی اسرا در غزه نزد برخی خانواده‌های فلسطینی نگهداری می‌شدند و مبارزان حماس از آنها محافظت می‌کردند.
گزارش رسانه اسرائیلی از آینده توافق با حماس/ اسرا کجا نگهداری می‌شدند؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، شبکه کان رژیم صهیونیستی گزارش داد که برخی منابع حاضر در مذاکرات تاکید کردند که در نهایت بیشتر اسرای صهیونیستی در غزه از طریق توافق با حماس آزاد خواهند شد. در همین رابطه کانال ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد که برخی اسرا در غزه نزد برخی خانواده‌های فلسطینی نگهداری می‌شدند و مبارزان حماس از آنها محافظت می‌کردند.

بر اساس این گزارش، اسرایی که روز شنبه آزاد شدند در دو خانه نگهداری می‌شدند و پس از جمع‌آوری اطلاعات، عملیات روز شنبه ممکن شد. این شبکه به نقل از مقامات رژیم صهیونیستی گزارش داد که اجرای عملیاتی مشابه عملیات روز شنبه در النصیرات که به آزادی چهار اسیر منجر شد، کاری سخت و دشوار است.

ارتش رژیم صهیونیستی ظهر شنبه مدعی شد که در عملیات خود در مرکز اردوگاه النصیرات در نوار غزه توانسته است چهار اسیر صهیونیست را آزاد کند و آنها در وضعیت خوبی هستند.

به گزارش ایرنا، پس از گذشت ۲۴۰ روز از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود. رژیم اشغالگر طی این مدت دستاوردی غیر از قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم صهیونیستی این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از ۲۴۰ روز نتوانسته گروه‌های مقاومت را در یک منطقه کوچک که سال‌ها در محاصره بوده، شکست دهد و حتی همراهی افکار عمومی جهانی را به‌ خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در مناطق مختلف نوار غزه و همچنین حمله به گذرگاه رفح از دست داده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی