مرکز تجارت دریایی انگلیس اعلام کرد:

وقوع حادثه دریایی در آب‌های یمن

کدخبر: ۶۵۲۱۵۹
اقتصادنیوز: مرکز تجارت دریایی انگلیس از وقوع یک حادثه دریایی در آب‌های یمن خبر داد.
وقوع حادثه دریایی در آب‌های یمن

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا،  مرکز تجارت دریایی انگلیس اعلام کرد که گزارشی از وقوع یک حادثه در فاصله ۸۰ مایل دریایی در جنوب شرق عدن یمن دریافت کرده است. جزئیات بیشتری در این باره گزارش نشده است.

در همین رابطه، رسانه‌های خبری تصاویری از حجم خسارت‌های وارده به ۲ کشتی آمریکایی در حمله موشکی نیروهای مسلح یمن منتشر کردند.

بر اساس این گزارش، تصاویر منتشر شده مربوط به به کشتی آمریکایی True Confidence است که پنج مارس (۱۵ اسفند ۱۴۰۲) هدف حمله موشکی نیروهای مسلح یمن قرار گرفته بود. همچنین تصاویر دیگری از میزان خسارت وارده به نفتکش آمریکایی Wind که ماه می در نزدیکی سواحل یمن هدف حمله نیروهای مسلح یمن قرار گرفت، منتشر شده است. ارتش یمن طی ماه‌های گذشته و به دنبال آغاز عملیات طوفان الاقصی در غزه، در حمایت از مقاومت ملت فلسطین چند کشتی متعلق به رژیم اشغالگر قدس یا کشتی‌های عازم سرزمین‌های اشغالی را در دریای سرخ و تنگه باب‌المندب هدف قرار داده است.

نیروهای ارتش یمن متعهد شده‌اند تا زمانی که رژیم صهیونیستی حملات خود به غزه را متوقف نکند، حملات به کشتی‌های این رژیم یا کشتی‌های عازم سرزمین‌های اشغالی را در دریای سرخ ادامه خواهند داد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی