ادامه بحران در تل‌آویو/ تظاهرات شهرک‌نشینان اسرائیل علیه نتانیاهو

کدخبر: ۶۵۲۱۶۶
اقتصادنیوز: شهرک‌نشینان اسرائیلی علیه نتانیاهو تظاهراتی برپا کردند.
ادامه بحران در تل‌آویو/ تظاهرات شهرک‌نشینان اسرائیل علیه نتانیاهو

 به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، سرزمین‌های اشغالی باز هم شاهد تظاهرات اعتراضی شهرک‌نشینان صهیونیست است. بر اساس گزارش‌های رسیده هزاران شهرک‌نشین صهیونیست تظاهراتی اعتراضی را علیه «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی برگزار کرده‌اند.

منابع رسانه‌ای گزارش دادند «تل‌آویو» و چندین شهرک صهیونیست‌نشین دیگر در سرزمین‌های اشغالی شاهد تظاهرات اعتراضی هزاران شهرک‌نشین صهیونیست است. این شهرک‌نشینان معترض در تظاهرات اعتراضی خود ضمن سردادن شعارهایی علیه نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی خواهان سرنگونی کابینه کنونی این رژیم شدند. همچنین صهیونیست‌های معترض خواستار امضای سریع توافق مبادله اسرا میان رژیم صهیونیستی و مقاومت فلسطین در نوار غزه شدند. پیش از این نیز سرزمین‌های اشغالی بارها شاهد برگزاری تظاهرات‌های اعتراضی مشابه از سوی شهرک‌نشینان صهیونیست بوده است.

گفتنی است با تداوم جنگ علیه نوار غزه و عدم کسب هرگونه دستاورد نظامی از سوی رژیم صهیونیستی انتقادها در سرزمین‌های اشغالی علیه بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر این رژیم و کابینه وی شدت گرفته است. مخالفان نتانیاهو وی را به خریدن وقت برای باقی‌ماندن در قدرت جهت فرار از محاکمه در پرونده‌های قضائی اقامه‌شده علیه او متهم می‌کنند. علاوه بر این خانواده‌های اسیران صهیونیست خواهان آن هستند که رژیم صهیونیستی بدون اتلاف وقت و به هر قیمتی اسیران صهیونیست نزد مقاومت را در جریان توافق با مقاومت فلسطین آزاد کند و از ادامه حمله‌های بی فایده به نوار غزه که علاوه بر کشتار فلسطینیان کشتار این اسیران را نیز در پی دارد دست بردارد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی