نعیم قاسم: خفت بار است که اسرائیل اسیران خود را این گونه آزاد کند

کدخبر: ۶۵۲۲۱۱
اقتصادنیوز :معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان درباره عملیات ارتش اشغالگر برای آزادی چهار اسیر صهیونیست از اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه اظهار نظر کرد.
نعیم قاسم: خفت بار است که اسرائیل اسیران خود را این گونه آزاد کند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، «نعیم قاسم»، معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان در سخنانی طی مراسمی گفت: «فداکاری مجاهدان فلسطینی از فاصله صفر و جانفشانی مبارزان با استفاده از ابزارهای رزمی خود از فاصله نزدیک حاکی از شجاعت، سربلندی، تداوم، استواری و مقابله است. چنین شهدا و مجاهدانی جز پیروز و پشتیبان ملت نیستند.»

نعیم قاسم افزود: «ارتش اسرائیل روز شنبه اعلام کرد که چهار تن از اسرای اشغالگران که نزد جنبش حماس بودند را آزاد کرده و سروصدای زیادی به راه انداخت که دستاوردی حاصل کرده اما نگفت برای رها کردن آنها از دست حماس بهایی پرداخت شده ۱۲۰ هزار شهید مرد و زن از ملت فلسطین و نیز هزاران کشته و زخمی در میان اسرائیلی‌ها.»

وی ادامه داد: «اگر از این حادثه صحبت کنیم باید بگوییم خفت بار است. از نظر ما این شکست وحشتناکی محسوب می‌شود که اسرائیل نمی‌تواند برخی از اسیران خود را جز بعد از این جنایات وحشتناک و پس از کشتن جماعت خود و مجروح شدن هزاران سرباز اسرائیلی آنها را آزاد کند. این چه دستاوردی است؟»

خبر مرتبط
حزب الله لبنان مقر تازه تاسیس اسرائیل را در هم کوبید

اقتصادنیوز :مقاومت اسلامی لبنان امروز-شنبه- اعلام کرد با پهپادی هجومی محل استقرار افسران و سربازان دشمن را هدف قرار داد.

معاون دبیرکل حزب‌الله با تاکید بر اینکه ما همچنان بر این باوریم که این نبرد توسط مقاومت فلسطین پیروز خواهد شد، افزود: «دستاورد بزرگی از طوفان الاقصی حاصل شده آن این است که امروز کل جهان درباره مساله فلسطین صحبت می‌کند، برای مساله فلسطین تظاهرات می‌کند، مواضعی در حمایت از فلسطین مطرح می‌شود و در مقابل موجودیت صهیونیستی می‌ایستد و با آن مخالفت می‌کند.»

وی ادامه داد: «کشورهایی هستند که دیپلمات‌های خود را از رژیم اسرائیل خارج کرده‌اند و بیش از ۱۴۰ کشور در سازمان ملل حق فلسطین را به رسمیت شناخته‌اند و همه اینها قبل از طوفان الاقصی وجود نداشت.»

خبر مرتبط
حزب الله: اسرائیل برای حمله به لبنان سلاح کافی ندارد

«نواف الموسوی» مسوول پرونده منابع و مرز در حزب‌الله لبنان تصریح کرد: هر گونه حمله و جنگ علیه لبنان ، منطقه دستخوش تغییرات خواهد شد.

این رهبر مقاومت لبنان در پایان سخنان خود با اشاره به آیه «إِنَّا لَنَنْصُرُ رُسُلَنَا وَالَّذِینَ آمَنُوا فِی الْحَیَاةِ الدُّنْیَا وَیَوْمَ یَقُومُ الْأَشْهَادُ» گفت: «چنین وحشی‌های اسرائیلی در کنار دولت آمریکا که از آنها حمایت می‌کند، هر چقدر هم که طول بکشد پیروزی برای آنها حاصل نخواهد شد بلکه پیروزی از آن مومنان است.»

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی