مفتی سلطنت عمان مسلمانان را فرا خواند

کدخبر: ۶۵۲۴۵۸
اقتصادنیوز :مفتی سلطنت عمان در بیانیه‌ای از همه مسلمانان خواست بخشی از سرمایه‌های خود را برای تأمین مواد غذایی و اسلحه برای فلسطینیان غزه صرف کنند.
مفتی سلطنت عمان مسلمانان را فرا خواند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، در بیانیه‌ای که احمد بن حمد الخلیلی، مفتی سلطان نشین عمان در پلتفرم «X» منتشر کرد، آمده است: «عمیق‌ترین همدردی‌ها، گرم‌ترین تسلیت‌ها و صمیمانه‌ترین دعاهایمان را تقدیم ملت برادر فلسطین، به‌ویژه مردم غزه در مصیبت بزرگی می‌کنیم که بر اثر خیانت وحشیانه رژیم صهیونیستی در سرزمین عزیز غزه رخ داد و جان مردان، زنان و کودکان و همچنین تعدادی از اسرا را گرفت، این مصیبت را به خودمان و آنها تسلیت عرض می‌کنیم. شهادت شهدای صالح را تبریک می‌گوییم. خداوند ایشان را قبول فرماید و درجاتشان را بالا ببرد و خداوند دشمن خائن را شرمنده و درس عبرتی برای مردم قرار دهد.»

الخلیلی افزود: «با این حال، ما به پیروزی بزرگ و فتح نزدیک خوشبین هستیم، زیرا این حکم خداوند در خلقت اوست.»

خبر مرتبط
جزئیات تازه از گفت‌وگوهای ایران و آمریکا در عمان از زبان علی باقری

اقتصادنیوز: سرپرست وزارت خارجه گفت: مناسبات ایران و عربستان در مسیر درست خود قرار دارد.

وی ادامه داد: «با این وجود از همه مسلمانان - به ویژه در این ایام خجسته - می‌خواهیم که بخشی از اموال خود را برای مردم آسیب دیده فلسطین به‌ویژه مردم غزه هزینه کنند تا مواد غذایی، اسلحه و سایر هزینه‌های زندگی را تأمین کنند. هزینه در این امر بر هر مسلمانی واجب شده است.»

این اظهارات پس از آن است که وزارت بهداشت فلسطین در غزه یکشنبه اعلام کرد که در حمله هوایی و زمینی ارتش رژیم صهیونیستی در عملیاتی که طی آن چهار اسیر از اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه آزاد شدند، دست کم ۲۷۴ فلسطینی شهید  شدند.

خبر مرتبط
عمان حملات اسرائیل به اردوگاه های رفح را محکوم کرد

اقتصادنیوز: وزارت خارجه عمان حملات اخیر اسرائیل به رفح را محکوم کرده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی