حزب الله شهرک نشینیان را به وحشت انداخت

کدخبر: ۶۵۲۴۸۱
اقتصادنیوز :رسانه‌های عبری زبان گزارش دادند پهپادی که شب گذشته توسط حزب‌الله لبنان به سمت شمال اراضی اشغالی شلیک شد، موجب ترس و وحشت بیش از ۲۰۰ هزار شهرک‌نشین شد.
حزب الله شهرک نشینیان را به وحشت انداخت

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا،  رسانه‌های عبری زبان در این باره نوشتند: حزب‌الله لبنان شب گذشته یک پهپاد را شلیک کرد که موجب رعب و وحشت در میان بیش از ۲۰۰ هزار شهرک نشین در «عکا» و «هکریوت» شد. پهپاد زمانی که از خط مرزی عبور می‌کند خطرناک‌تر از موشک‌ها می‌شود چرا که با دقت هر مکانی را که بخواهد می‌تواند مورد حمله قرار دهد.

رسانه‌های صهیونیست از فرار ده‌ها هزار ساکن شمال اراضی اشغالی به پناهگاه در شهرهای عکا و کریات بیالیک خبر دادند.

در جریان فرار صهیونیست‌ها به پناهگاه در عکا و شمال حیفا، چند نفر زخمی شدند.

سازمان رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی هم با اشاره به شنیده شدن صدای انفجارهایی در آسمان عکا و خلیج حیفا، از فعال شدن سامانه‌های دفاعی برای رهگیری اهدافی هوایی خبر داد.

خبر مرتبط
حزب الله لبنان مقر تازه تاسیس اسرائیل را در هم کوبید

اقتصادنیوز :مقاومت اسلامی لبنان امروز-شنبه- اعلام کرد با پهپادی هجومی محل استقرار افسران و سربازان دشمن را هدف قرار داد.

در این رابطه رسانه‌های عبری زبان گزارش داده بودند که آژیر خطر در بخش‌های وسیعی از شمال فلسطین اشغالی از جمله عکا و الجلیل علیا به صدا درآمد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، این در حالی است که سامانه‌های دفاعی در عکا فعال شد و انفجارهای مهیبی در این شهر به وقوع پیوست.

خبر مرتبط
رزمنده حزب الله لبنان شهید شد

اقتصادنیوز: حزب‌الله لبنان از شهادت یکی دیگر از رزمندگان خود خبر داد.

برخی منابع نیز از وقوع تیراندازی در شهرک کریات شمونه اطلاع دادند در حالیکه علت این تیراندازی‌ها مشخص نشد.

از زمان آغاز جنگ غزه مرزهای لبنان و اراضی اشغالی نیز شاهد تبادل آتش میان حزب‌الله لبنان و ارتش رژیم صهیونیستی است. حزب‌الله لبنان بر توقف جنگ غزه به عنوان شرط خود برای توقف حملاتش علیه رژیم صهیونیستی تاکید کرده است.

حملات حزب‌الله لبنان که در حمایت از مقاومت غزه و پاسخ به حملات رژیم اشغالگر به غیرنظامیان در جنوب لبنان انجام می‌شود، به کابوسی برای شهرک‌نشینان صهیونیست تبدیل شده است که چند ماهی است از ترس، از مناطق شمال اراضی اشغالی فرار کرده‌اند.

به گزارش رسانه‌های عبری زبان، ده‌ها شهرک در شمال اراضی اشغالی به دلیل حملات حزب‌الله تخلیه شده و این مناطق شبیه شهر ارواح شده است. ساکنان شهرک‌های شمال می‌گویند کابینه نتانیاهو آن‌ها را به حال خودشان رها کرده است و فکری برای حل بحران مناطق شمالی نمی‌کند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی