باران موشک از لبنان بر سر فلسطین اشغالی / ترور حاج طالب بی‌پاسخ نماند

کدخبر: ۶۵۳۰۷۲
اقتصادنیوز: حزب‌الله لبنان امروز اعلام کرده بود چندین عملیات که بزرگترین عملیات از زمان شروع جنگ غزه به شمار می‌روند، در حمایت از مردم غزه و مقاومت فلسطین و نیز در پاسخ به ترور حاج طالب اجرایی کرده است..
باران موشک از لبنان بر سر فلسطین اشغالی / ترور حاج طالب بی‌پاسخ نماند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، رادیو ارتش رژیم صهیونیستی گزارش کرد از صبح امروز چهارشنبه ۲۱۵ فروند موشک از لبنان به سمت شهرک‌های شمال فلسطین اشغالی شلیک شده است.

رژیم صهیونیستی در جریان حمله به جنوب لبنان ۴ تن از رزمندگان حزب‌الله لبنان از جمله «طالب سامی عبدالله» ملقب به حاج طالب از فرماندهان مقاومت لبنان را به شهادت رساند.

در پی این ترور، حزب‌الله لبنان امروز اعلام کرده بود چندین عملیات که بزرگترین عملیات از زمان شروع جنگ غزه به شمار می‌روند، در حمایت از مردم غزه و مقاومت فلسطین و نیز در پاسخ به ترور حاج طالب اجرایی کرده است.

همچنین دقایقی پیش مقاومت لبنان اعلام کرد در چارچوب پاسخ به ترور حاج طالب توسط رژیم صهیونیستی، رزمندگان مقاومت پایگاه «حدب یارین» را با موشک‌های برکان و پایگاه «حانیتا» را با تسلیحات توپخانه‌ای به صورت مستقیم هدف قرار دادند.

مقاومت لبنان همچنین اعلام کرد پایگاه «خربه ماعر» دشمن صهیونیستی و نظامیان مستقر در اطراف این پایگاه را مورد حمله توپخانه‌ای قرار داده است.

در همین زمینه، رادیو ارتش رژیم صهیونیستی گزارش کرد در هفته‌های اخیر، حزب‌الله حجم آتش خود را افزایش داده و حملات مرگبارتر و با کیفیت‌تری انجام داده و به بردهای دوردست‌تری شلیک کرده است.

رادیو ارتش صهیونیستی در ادامه گزارش کرد یک چهارم کشته شدگان ارتش در جبهه شمالی در ماه گذشته بوده، در حالی که این تعداد در میان نیروهای حزب‌الله کاهش یافت.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی