نماینده مستقیم حزب اعتدال و توسعه در ستاد پزشکیان منصوب شد

کدخبر: ۶۵۳۱۷۱
سید علی آقازاده به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی حزب اعتدال و توسعه و مسئول هماهنگی با ستاد مرکزی پزشکیان معرفی شد.
نماینده مستقیم حزب اعتدال و توسعه در ستاد پزشکیان منصوب شد

جلسه هماهنگی ستادهای انتخاباتی حزب اعتدال و توسعه با ستاد مرکزی مسعود پزشکیان نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد.

خبر مرتبط
پیش‌بینی تازه درباره کناره گیری سعید جلیلی/ آرای جلیلی به سبد رای پزشکیان پاکدست می‌رود نه قالیباف!

اقتصادنیوز: این انتخابات تا همین‌جا نشان داده که با سه قطب پزشکیان، قالیباف و جلیلی شکل گرفته است. حالا تلاش اصولگرایان این است که به مدل دوقطبی سال 96 برسند.

در این دیدار که با حضور محمدباقر نوبخت، دبیر کل حزب اعتدال و توسعه و روسای ارکان برگزار شد، مقرر شد تا کلیه ظرفیت های بالقوه حزب در جهت پیروزی مسعود پزشکیان در کارزار انتخابات ریاست جمهوری۱۴۰۳ به کار گرفته شود.

ضمن قدردانی و استقبال پزشکیان نامزد چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری از ظرفیت‌ها و امکانات به کارگرفته شده از سوی حزب اعتدال و توسعه، سید علی آقازاده به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی حزب اعتدال و توسعه و مسئول هماهنگی با ستاد مرکزی پزشکیان معرفی شد.

به گزارش ایرنا، پیش از این، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه دولت‌های یازدهم و دوازدهم نیز با مسعود پزشکیان کاندیدای دوره چهاردهم ریاست جمهوری دیدار و گفت‌ وگو کرد.

در این دیدار، ظریف تحلیلی از وضعیت سیاست خارجی کشور و فراز و فرودهای اخیر ارائه داد و دیدگاه‌های خود را در زمینه روابط خارجی مطرح کرد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی