دیدار مسعود پزشکیان با علمای قم + عکس

کدخبر: ۶۵۳۵۶۵
اقتصادنیوز: کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری صبح امروز با سفر به استان قم، ضمن افتتاح ستاد انتخاباتی‌اش، به زیارت حرم حضرت معصومه (س) و دیدار با برخی مراجع و علما رفت.
دیدار مسعود پزشکیان با علمای قم + عکس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، مسعود پزشکیان کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری صبح امروز با سفر به استان قم، ضمن افتتاح ستاد انتخاباتی‌اش ‌در شهر مقدس قم، به زیارت حرم حضرت معصومه (س) و دیدار با برخی مراجع و علما رفت.

‌رضا صالحی‌امیری معاون فرهنگی ستاد، بهرام سرمست استاندار اسبق قم و رئیس ستاد مرکزی این کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان قم و همچنین زهرا پزشکیان دختر مسعود پزشکیان همراه این نامزد انتخابات ریاست جمهوری به قم سفر کرده‌اند.

دیدار با آیت‌الله جوادی آملی

مسعود پزشکیان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در سفر به قم، با آیت‌الله عبدالله جوادی آملی دیدار و گفت‌وگو کرد.

دیدار با آیت‌الله سیدمحمد یثربی

آیت‌الله یثربی در این دیدار با ابراز خرسندی از دیدار با پزشکیان، گفت: به امید خدا که مشارکت در انتخابات پیش‌رو از60 درصد فراتر برود.

وی به شهید شدن بهترین جوانان این کشور برای دفاع از آب و خاک و ناموس وطن اشاره کرد و ادامه داد: به امید خدا که با حضور شما در این رقابت‌ها، مردم به آینده امیدوار شوند.

استاد حوزه علمیه قم گفت: نباید بگذاریم این مردم که زحمات زیادی برای انقلاب و حفظ نظام کشیدند،  آزرده خاطر و دل‌زده باشند.

دیدار با آیت‌الله کریمی‌جهرمی

یکی از اساتید حوزه علمیه قم نیز در دیدار با پزشکیان با بیان اینکه جوانان در حوزه اقتصادی دچار حیرت‌زدگی شده‌اند، گفت: عزیزانی که در مصدر امور قرار می گیرند، باید برای حیرانی جوانان و بلکه همه ملت فکر اساسی کنند.

آیت‌الله علی کریمی‌جهرمی در دیدار با مسعود پزشکیان کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، موفقیت او در عرصه انتخابات را از خداوند مسئلت کرد.

وی کار برای رضای خداوند را اصل دانست و گفت: اگر خداوند را یاری کنید، خداوند هم شما را نصرت می‌دهد و اگر لغزشی در قدم شما باشد، جلوی آن را می‌گیرد.

خبر مرتبط
دیدار مسعود پزشکیان با آیت الله جوادی آملی + عکس

اقتصادنیوز: مسعود پزشکیان با آیت‌الله جوادی آملی دیدار کرد.

کریمی‌جهرمی رهاندن حیرت‌زده‌ای از حیرت را یکی از بزرگ‌ترین عبادات خواند و گفت: در ایران امروز ما جوانان ما دچار حیرت شده‌اند و برای ازدواج، برای معیشت و کار آبرومند خود حیران هستند.

استاد حوزه علمیه قم به حیرت زدگی اقتصادی جوانان اشاره کرد و گفت: عزیزانی که در مصدر امور قرار می گیرند، باید برای حیرانی جوانان و بلکه همه ملت فکر اساسی کنند.

پ1

پ3

پ4

اخبار روز سایر رسانه ها
  تیتر یک
  • گزارش «اقتصادنیوز» از معاملات بازار سهام

   اقتصادنیوز: امروز شاخص کل بورس تهران تا مرز ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار واحد پایین آمد، مرز که سطح حساس شاخص شناخته می‌شود.

  کارگزاری مفید
  صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی