پیام عبدالملک الحوثی به مناسبت عیدقربان

کدخبر: ۶۵۳۶۵۷
اقتصادنیوز: معاون رئیس جمهوری آمریکا امروز از اعطای بیش از ۱.۵ میلیارد دلار به بخش انرژی، بهبود وضعیت انسانی و تقویت امنیت اوکراین خبر داد.
پیام عبدالملک الحوثی به مناسبت عیدقربان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، عبدالملک الحوثی رهبر انصارالله یمن در پیامی به مناسبت عید قربان اعلام کرد: عید مبارک قربان را به حجاج بیت الله الحرام و امت اسلامی و در راس آن ملت فلسطین و مبارزانش تبریک می گوییم.

المسیره گزارش داد، وی اعلام کرد: این عید را به ملت یمن و همه رزمندگان در جبهه ها و میادین عزت و کرامت تبریک می گوییم. به همه نیروهای نظامی و امنیتی که به وظیفه جهادی عمل می کنند و حافظ امنیت و آزادی ملت و امت ما هستند، این عید را تبریک می گوییم.

الحوثی گفت: عید قربان به منظور آزادی بشر از یوغ طاغوت مستکبر است. ملت ما از حج محروم شده و نظام سعودی عامل این محرومیت به علت رویکرد سیاسی اش است.

خبر مرتبط
وقوع یک حادثه امنیتی جدید در نزدیکی یمن

اقتصادنیوز: سازمان عملیات تجارت دریایی انگلیس امروز از وقوع یک حادثه امنیتی نزدیک یمن خبر داد.

وی افزود: درسی که می توان از حج گرفت یاری صادقانه ملت مظلوم فلسطین است که از دشمن صهیونیستی ددمنش رنج می برد. مسلمانان باید به مسئولیت خود در یاری ملت مظلوم فلسطین با همه ابزار مشروع عمل کنند. ملت ما از وظیفه جهادی خود در یاری ملت فلسطین و مبارزانش دریغ نخواهد کرد.

الحوثی بیان کرد: ملت ما به دنبال اقدام فعال و موثرتر در عملیات نظامی و هدف قرار دادن کشتی های مرتبط با دشمنان و ارتقای فعالیت های جهادی اش است. ملت ما در موضع صادقانه خود در قبال ملت فلسطین ثابت قدم است.

رهبر انصارالله یمن ملت فلسطین را خطاب قرار داد و گفت: شما تنها نیستید و ما تا پیروزی همراه شما هستیم.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی