کشته شدن سه نظامی اسرائیلی در نوار غزه

کدخبر: ۶۵۳۶۹۰
اقتصادنیوز: سه تن دیگر از نیروهای ارتش در جریان درگیری با مقاومت در نوار غزه کشته شدند.
کشته شدن سه نظامی اسرائیلی در نوار غزه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، رسانه های صهیونیستی اعلام کردند که در جریان این درگیری ها، دو نظامی دیگر صهیونیست نیز زخمی شدند. رسانه های صهیونیستی از حادثه سخت در مرکز نوار غزه سخن می گویند، جایی که اعلام شد دو نظامی دیگر از تیپ ۱۷۹ این رژیم در نتیجه انفجار یک بسته انفجاری کشته شده اند و در جریان این حادثه ۲ نظامی دیگر نیز زخمی شدند. از سوی دیگر، ارتش رژیم اشغالگر قدس کشتن شدن «یائیر رویتمن» از تیپ «گفعاتی» را که در جریان درگیری در چند روز گذشته در رفح زخمی شده بود، تأیید کرد.

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی امروز شنبه کشته شدن هشت تن از نظامیان خود از تیپ مهندسی ۶۰۱ در عملیات امروز مقاومت در رفح را تأیید کرد. این رسانه صهیونیستی اعلام کرد که این افراد در نتیجه انفجار یک نفربر در جریان درگیری ها در رفح کشته شدند.

براساس گزارش رادیو ارتش رژیم صهیونیستی، جانشین یک فرمانده گروهان لشکر مهندسی ۶۰۱ این رژیم نیز در میان کشته ها است. در همین راستا، شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد این نفربر زرهی در حال حرکت هدف قرار گرفته و منفجر شد و نیروهای ارتش دو ساعت پس از آن توانستند به آن برسند.

شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز گزارش داد ارتش این رژیم همچنان در محل هدف قرار گرفتن این نفربر حضور دارد. این شبکه افزود: نفربر «ببر» که در رفح هدف قرار گرفت، بسیار پیشرفته بوده و توسط سیستم‌های پیشرفته محافظت می‌شد.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی امروز گزارش دادند که یک موشک ضدزره به یک خودروی نظامی ارتش رژیم صهیونیستی از نوع «ببر» در جنوب نوار غزه اصابت و باعث انفجار آن شد.

اخبار روز سایر رسانه ها
  تیتر یک
  • گزارش «اقتصادنیوز» از معاملات بازار سهام

   اقتصادنیوز: امروز شاخص کل بورس تهران تا مرز ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار واحد پایین آمد، مرز که سطح حساس شاخص شناخته می‌شود.

  کارگزاری مفید
  صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی