شاباک افشا کرد: هکرهای اسرائیل این اطلاعات را فاش کردند

کدخبر: ۶۵۴۲۱۲
اقتصادنیوز: منابع رسانه‌ای عبری امروز (سه‌شنبه) از تحقیقات سازمان امنیت داخلی رژیم صهیونیستی درباره درز اطلاعات از سرویس‌ها امنیتی پس ازهفتم اکتبر پرده برداشتند.
شاباک افشا کرد: هکرهای اسرائیل این اطلاعات را فاش کردند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا،  سازمان رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی در این باره فاش کرد: سازمان اطلاعات و امنیت داخلی اسرائیل (شاباک) تحقیقاتی را درباره درز اطلاعات از داخل سرویس‌های امنیتی پس از هفتم اکتبر آغاز کرده است.

طبق این گزارش، شاباک مظنون به درز اطلاعات از سرویس‌های امنیتی به هکرهای اینترنتی است که برای رژیم صهیونیستی علیه برخی کشورها کار می‌کردند، اما به جای آن خسارت زیادی به بار آوردند.

این سازمان اعلام کرد: هکرهای سایبری اسرائیل به جای دستیابی به اهداف خود، عملیات مخفی اطلاعات اسرائیل را فاش کردند.

خبر مرتبط
پارلمان اسرائیل بیانیه داد/ زنگ خطر رواج مشکلات روانی میان سربازان به صدا درآمد

اقتصادنیوز: منابع صهیونیستی گزارش دادند که از آغاز جنگ علیه نوار غزه تاکنون ۸ هزار و ۶۶۳ نظامی صهیونیست به مراکز توانبخشی منتقل شده اند.

در ادامه این گزارش آمده است: تلاش هکرهای سایبری برای نفوذ به اهدافی در چند کشور، کشورهای مربوطه را بر آن داشت تا تدابیر امنیتی در اهدافی را که قرار بود مورد حمله قرار گیرند، تقویت کنند.

خبر مرتبط
ادعای جنجالی این خبرگزاری: این کشور ارسال تجهیزات به اسرائیل را 95 درصد کاهش داده است!

اقتصادنیوز: خبرگزاری رویترز ادعا کرد که دولت انگلیس از زمان آغاز جنگ در غزه به میزان ۹۵ درصد از صدور مجوز ارسال تسلیحات به سرزمین‌های اشغالی کاسته است.

مقاومت فلسطین به رهبری حماس در سپیده‌دم هفتم اکتبر (۱۵ مهر) عملیات منحصربه‌فردی را با حمله به شهرک‌های صهیونیست‌نشین در نزدیکی غزه آغاز کرد و ضمن تصرف پایگاه‌های ارتش رژیم اشغالگر، ده‌ها صهیونیست را به اسارت گرفت. کارشناسان این عملیات را یک شکست راهبردی برای رژیم صهیونیستی و ارتش «افسانه‌ای» ادعایی آن ارزیابی می‌کنند.

امروز جنگ جنایتکارانه در نوار غزه درحالی وارد دویست و پنجاه و ششمین روز شده است که رژیم صهیونیستی در دستیابی به اهدافش ناکام مانده است و در شرایطی به سر می‌برد که نه تنها توان نابود کردن حماس را ندارد، بلکه قادر به آزاد کردن اسرای خود نیست و حملات مقاومت فلسطین نیز همچنان به قوت خود باقی است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی