واکنش تند نتانیاهو به اظهارات سخنگوی ارتش اسرائیل

کدخبر: ۶۵۴۵۷۰
اقتصادنیوز: نتانیاهو به اظهارات اخیر سخنگوی ارتش اسرائیل واکنش نشان داد.
واکنش تند نتانیاهو به اظهارات سخنگوی ارتش اسرائیل

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، کانال ۱۲ اسرائیل در این باره افزود: نتانیاهو و یوآو گالانت وزیر جنگ کابینه از دفتر «هرتزی هالیوی» رئیس ستاد مشترک ارتش اسرائیل خواسته‌اند که درباره اظهارات امروز هاگاری توضیح دهد.  «دانیل هاگاری» سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی چهارشنبه شب گفت: جنبش حماس یک اندیشه است که نمی‌توان آن را از میان برد. وی در اعترافی تلخ گفت: ما درحال دادن بهای سنگین در جهان هستیم، با این وجود نمی‌توانیم ساکت باشیم. سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی در اعترافی دیگری اذعان کرد: نمی‌توان همه گروگان‌ها را با ابزار نظامی بازگرداند.

وی در ادامه اعتراف‌های تلخ خود افزود: حماس یک اندیشه، حزب و در قلب مردم ریشه دارد و کسی که بر این باور است که می‌توانیم این گروه را از میان برداریم، اشتباه می‌کند. پس از گذشت حدود ۹ ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی