تلفات سنگین اسرائیل در غزه/ چند نظامی به بیمارستان منتقل شدند؟

کدخبر: ۶۵۴۷۶۲
اقتصادنیوز: در حالی که ارتش رژیم صهیونیستی از جراحت ۶ نظامی خود طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داده بود، بنا بر اذعان رسانه‌های صهیونیست لحظاتی پیش ۵ نظامی دیگر نیز به بیمارستان منتقل شدند.
تلفات سنگین اسرائیل در غزه/ چند نظامی به بیمارستان منتقل شدند؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر،  ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که در عملیات نیروهای این رژیم در غزه طی ۲۴ ساعت گذشته ۶ نظامی صهیونیست زخمی شده‌اند.

از سوی دیگر رسانه‌های صهیونیستی لحظاتی پیش از انتقال ۵ نظامی زخمی به بیمارستان هداسا خبر دادند که حال دو تن از آنها وخیم گزارش شده است.

ارتش رژیم صهیونیستی دیروز نیز از زخمی شدن ۱۲ نظامی خود در نوار غزه خبر داد.

خبر مرتبط
نگرانی اسرائیل از هدف قرار گرفتن گنبد آهنین توسط حزب الله

اقتصادنیوز: برخی مسئولان آمریکایی اعلام کردند که پیامدهای جنگ میان رژیم صهیونیستی و حزب الله گسترده و ویرانگر خواهد بود.

دانیل هاگاری سخنگوی ارتش صهیونیستی اعلام کرد که از آغاز جنگ در غزه ۳۸۶۰ نظامی اسرائیلی در نبردهای نوار غزه زخمی شدند. وی ادامه داد که از آغاز حمله زمینی به غزه نیز ۱۹۴۷ نظامی صهیونیست زخمی شدند. ارتش رژیم صهیونیستی تاکید کرد که ۵۸۲ نظامی اسرائیلی تاکنون شدیدا مجروح شدند.
همچنین از آغاز جنگ در غزه تاکنون ۶۶۲ نظامی اسرائیلی در نبرد با مقاومت در نوار غزه کشته شدند. ارتش رژیم اشغالگر اعلام کرده که ۳۷۸ نظامی از آغاز حمله زمینی به غزه به شدت مجروح شده‌اند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی