پخش مستند یک کاندیدا قطع شد/ علت چه بود؟

کدخبر: ۶۵۵۱۶۷
اقتصادنیوز :پخش مستند تبلیغاتی علیرضا زاکانی نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که در حال پخش از شبکه دوم سیما بود به ناگهان متوقف شد.
پخش مستند یک کاندیدا قطع شد/ علت چه بود؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، پخش مستند تبلیغاتی علیرضا زاکانی نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که در حال پخش از شبکه دوم سیما بود به ناگهان متوقف شد.

این مستند با محوریت مقابله با فساد توسط زاکانی، از رسانه ملی پخش می شد.

وی در بخشی از این مستند که پخش شد گفت: وزارت اطلاعات خدمات بسیار زیادی دارد بنده نمی‌توانستم بپذیرم که در آن ایرادی وجود داشته باشد.

زاکانی در این مستند افزود: معتقدم برای مقابله با فساد باید با ریشه فساد برخورد کرد.

خبر مرتبط
ماجرای جنجالی اسناد sfo که زاکانی در مناظره اشاره کرد چه بود؟

اقتصاد نیوز : در جریان مناظرات علیرضا زاکانی با لحنی کنایه آمیز به پورمحمدی گفت: هنوز به تیم خود، داستان SFO و نقش خود در پرونده فساد ‎کرسنت را نگفته اید.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری افزود: شب طرح سوال از وزیر اطلاعات، مدیرکل او آمد و به من گفت چرا معامله نمی‌کنید؟ گفتم منظورتان چیست؟ گفت نمایندگان مجلس ششم معامله می‌کردند.

وی تصریح کرد: به مدیرکل وزیر اطلاعات گفتم از اتاق من برو بیرون.

وی افزود: در صحن مجلس وزیر اطلاعات صحبت کرد اما در مورد سوال من صحبتی نکرد. بعد از آن کمیته تحقیق در کمیسیون امنیت ملی تشکیل شد، اسناد من مورد بررسی قرار گرفت وگفتند حق با زاکانی است.

وی با اشاره به طرح سوالش از وزیر اطلاعات وقت، گفت: تا حالا چنین اتفاقی نیفتاده بود که وزیر اطلاعات بیاید صحن مجلس و محکوم شود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی