بیانیه مهم انصارالله یمن درباره فلسطین

کدخبر: ۶۵۵۲۴۴
اقتصادنیوز: دفتر سیاسی جنبش انصارالله با محکوم کردن جنایات شنیعی که دیروز ارتش اشغالگر علیه غیرنظامیان در اردوگاه الشاطی و محله التفاح غزه مرتکب شد تاکید کرد یمنی‌ها به هیچ وجه از حمایت از مردم و مقاومت فلسطین دست نمی‌کشند و با همه امکانات مقابل دشمن می‌ایستند.
بیانیه مهم انصارالله یمن درباره فلسطین

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن با صدور بیانیه‌ای در واکنش به جنایت‌های وحشیانه‌ای که ارتش رژیم صهیونیستی دیروز در اردوگاه الشاطی و محله التفاح غزه انجام داد، با صدور بیانیه اعلام کرد: جنگ نسل کشی صهیونیست‌ها علیه فرزندان ما در نوار غزه ادامه دارد و آخرین مورد آن دو کشتار هولناک در اردوگاه الشاطی و محله التفاح بود.

در بیانیه انصارالله به این منظور آمده است: تجاوزات وحشیانه اشغالگران علیه غزه برای دویست و شصتمین روز متوالی، هرگز حمایت یمنی‌ها از مردم و مقاومت فلسطین را تضعیف نخواهد کرد.

دفتر سیاسی انصارالله افزود: ما مجدداً جنایت‌های وحشیانه صهیونیست‌ها علیه مردم فلسطین را محکوم و بر اهمیت ادامه حمایت از این مردم و استواری آنها در برابر دشمن اشغالگر، با استفاده از همه امکانات موجود تاکید می‌کنیم.

خبر مرتبط
یمن بیانیه داد/ نسل کشی در غزه ادامه دارد

اقتصادنیوز: دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن جنایات علیه فلسطینی‌ها را محکوم و بر اهمیت تداوم حمایت از آنها و پایداری‌شان به طرق مختلف تاکید کرد.

این جنبش با تاکید بر هماهنگی بیشتر یمن در چهارچوب محور مقاومت و همچنین همه آزادگان جهان برای کمک به توقف جنگ نسل کشی علیه غزه تصریح کرد: ما همچنین حملات تجاوزکارانه آمریکایی- انگلیسی به یمن را به شدت محکوم می‌کنیم و تجاوزات آمریکا و انگلیس به یمن جدا از جنگ نسل کشی علیه نوار غزه نیست.

در ادامه این بیانیه آمده است: متجاوزان به یمن همان طرف‌هایی هستند که در جنایات مستمر نسل کشی علیه مردم فلسطین در غزه دست دارند. هدف متجاوزان به یمن ، حمایت از رژیم صهیونیستی، منزوی کردن مردم فلسطین و مجازات کسانی است که از این مردم حمایت می‌کنند.

این بیانیه بعد از آن صادر شد که ارتش رژیم اشغالگر در دو جنایت وحشیانه در محله التفاح و اردوگاه الشاطی غزه دست کم 50 فلسطینی را به شهادت رساند و ده‌ها تن را زخمی کرد.

خبر مرتبط
اعلام اسامی استادیوم‌های ناایمن به هواداران/ اجازه بازی در این ورزشگاهها را نمی‌دهیم!

رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد: برگزاری مسابقات ورزشگاه‌های غیراستاندارد جایز نیست،

بعد از ظهر دیروز صهیونیست‌ها محله التفاح و اردوگاه الشاطی در غزه را هدف حملات وحشیانه هوایی و توپخانه‌ای خود قرار دادند که در جریان آن تعداد زیادی از خانه‌ها کاملاً ویران شد و ده‌ها نفر که اغلب آنها زن و کودک بودند به شهادت رسیدند.

در راستای ادامه حمایت از مردم و مقاومت غزه، نیروهای مسلح یمن و مقاومت اسلامی در عراق از انجام دو عملیات مشترک ضد صهیونیستی خبر دادند.

بر این اساس، نیروهای مسلح یمن و مقاومت اسلامی عراق در دو عملیات مشترک 4 فروند کشتی را در بندر حیفای اشغالی و یک کشتی را در دریای مدیترانه که به سمت بندر حیفا حرکت می‌کرد مورد هدف قرار دادند.

سرتیپ «یحیی سریع» سخنگوی نیروهای مسلح درباره جزئیات این عملیات اعلام کرد که در اولین عملیات، 4 کشتی در بندر حیفا که متعلق به شرکت‌هایی بود که ممنوعیت ورود به بنادر فلسطین اشغالی را نقض کرده بودند، از جمله دو کشتی حامل سیمان و دو کشتی باری هدف قرار گرفتند.

به گفته یحیی سریع، در عملیات دوم، کشتی"Shorthorn Express" در دریای مدیترانه که در حال حرکت به سمت بندر حیفا بود مورد هدف قرار گرفت.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن تصریح کرد که این دو عملیات با تعدادی پهپاد انجام شد و مستقیماً به هدف اصابت کرد و تلفات وارد شده به دشمن دقیق و مستقیم بود.

یحیی سریع همچنین تاکید کرد که نیروهای مسلح یمن تا پایان تجاوز اشغالگران علیه غزه و رفع کامل محاصره این منطقه، به عملیات‌های نظامی مشترک خود با مقاومت عراق در حمایت از ملت فلسطین ادامه خواهند داد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
  تیتر یک
  • گزارش «اقتصادنیوز» از معاملات بازار سهام

   اقتصادنیوز: امروز شاخص کل بورس تهران تا مرز ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار واحد پایین آمد، مرز که سطح حساس شاخص شناخته می‌شود.

  اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
  کارگزاری مفید
  صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی