المیادین گزارش داد: حزب الله چطور قلب اهداف نظامی خود را تعیین می کند؟

کدخبر: ۶۵۵۳۵۷
اقتصادنیوز: شبکه لبنانی المیادین از اقدام حزب الله در تعیین دقیق اهداف نظامی در اراضی اشغالی خبر داد و گزارش داد هر یک از اهداف ذکر شده در بیانیه مقاومت اسلامی لبنان، دارای محدوده مشخص و تقسیم بندی است.
المیادین گزارش داد: حزب الله چطور قلب اهداف نظامی خود را تعیین می کند؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، شبکه خبری المیادین گزارش داد هر یک از اهداف ذکر شده در بیانیه حزب الله، دارای جغرافیا و تقسیم بندی است.

المیادین در ادامه نوشت: مقاومت جغرافیای این اهداف و اقسام آنرا به طور دقیق می‌شناسد و از اهمیت هر یک آگاه است.

بر اساس این گزارش، در هر نقطه از اهداف مشخص شده، یک نقطه حیاتی و حساس وجود دارد که عملا قلب هدف را تشکیل می دهد.

المیادین اضافه کرد: نقطه حیاتی و مهم در قلب هر هدف شناسایی شد و این کار با انتخاب تصادفی انجام نشد.

خبر مرتبط
مقر فرماندهی اسرائیل زیر آتش پهپادهای حزب الله+ جزئیات

اقتصادنیوز: جنبش حزب‌الله لبنان در ادامه حمایت از گروه‌های مقاومت فلسطینی به مقر فرماندهی رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی حمله پهپادی انجام داد.

به گزارش این شبکه لبنانی، این اولین بار است که حزب الله به موشک های نقطه زن خود اشاره می کند که با موشک‌های استفاده شده متفاوت است.

حزب‌الله لبنان بامداد شنبه اعلام کرد که نیروهای مقاومت روز جمعه ۶ عملیات علیه مواضع صهیونیست‌ها انجام داده اند. از سوی دیگر، مقامات ارشد نظامی رژیم صهونیستی درباره هرگونه تشدید تنش با حزب الله هشدار دادند.

خبر مرتبط
نگرانی اسرائیل از هدف قرار گرفتن گنبد آهنین توسط حزب الله

اقتصادنیوز: برخی مسئولان آمریکایی اعلام کردند که پیامدهای جنگ میان رژیم صهیونیستی و حزب الله گسترده و ویرانگر خواهد بود.

در همین ارتباط، «اسحاق بریک» یکی از فرماندهان ذخیره ارتش رژیم صهیونیستی جمعه شب هشدار داد: حمله به حزب الله، جنگی گسترده و منطقه‌ای را به دنبال خواهد داشت.

سه شنبه گذشته، یک فروند پهپاد حزب‌الله لبنان وارد شمال فلسطین اشغالی و پس از تصویربرداری موفقیت آمیز از مواضع حساس و مهم در بندر «حیفا»، به خاک لبنان بازگشته و این تصاویر را در اختیار رزمندگان مقاومت قرار داده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی