برنامه‌های تبلیغاتی نامزدها بعد از آخرین مناظره اعلام شد

کدخبر: ۶۵۵۵۱۵
اقتصادنیوز: میزگزدها و برنامه‌های تبلیغاتی اغلب نامزدها در تلویزیون به پایان رسیده و بعد از پخش مناظره امروز و همچنین آخرین مناظره که فردا (پنجم تیرماه) برگزار می‌شود، دو گفت‌وگوی دیگر به نامزدها اختصاص پیدا می‌کند. بدین ترتیب روز چهارشنبه (ششم تیر ماه) برنامه‌های تبلیغاتی نامزدها در تلویزیون به ایستگاه پایانی می‌رسد.
 برنامه‌های تبلیغاتی نامزدها بعد از آخرین مناظره اعلام شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، میزگردها و برنامه‌های تبلیغاتی انتخابات در تلویزیون به پایان رسیده و تقریبا بعد از پخش دو مناظره پیش‌رو، برنامه‌های تبلیغاتی نامزدها در تلویزیون به پایان می‌رسد.

آخرین برنامه تبلیغاتی نامزدها مربوط به برنامه «بدون تعارف» و برنامه «گفت‌وگوی ویژه» است که به علیرضا زاکانی و مصطفی پورمحمدی اختصاص دارد.

اولین، دومین و سومین دور از مناظره‌های انتخاباتی روزهای دوشنبه ـ ۲۸ خرداد ماه ـ و پنجشنبه ـ ۳۱ خرداد ـ و جمعه ـ اول تیر ـ برگزار شد.

خبر مرتبط
سعید جلیلی: این افتخار نظام است که هنوز کسی نتیجه انتخابات را نمی‌داند

اقتصادنیوز: سعید جلیلی کاندیدای انتخابات رئیس جمهوری به خبرنگار جماران گفت: امروز اگر قدرتی برای ما ایجاد شده این است که هم جمهور پای کار آمده و دارند آرمان‌های امام و مبانی و اصول نظام را دنبال می‌کنند. این افتخار نظام است که الآن سه چهار روز تا انتخابات باقی مانده و هنوز کسی نتیجه انتخابات را نمی‌داند؛ این یعنی مردم تعیین کننده هستند و همه منتظر هستند تا ببینند مردم به چه کسی رأی می‌دهند و چه انتخابی می‌کنند و این بسیار ارزشمند و یادگار بزرگ امام است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی