گستاخی جدید نتانیاهو علیه ایران

کدخبر: ۶۵۵۵۷۰
اقتصادنیوز: «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی امروز (دوشنبه) در تلاشی مذبوحانه برای توجیه شکست در جنگ، تلاش کرد تا این جنگ را به ایران نسبت دهد و در این باره مدعی شد: ما درگیر یک جنگ چند جبهه‌ای هستیم که توسط ایران رهبری می‌شود؛ چراکه این کشور خواستار نابودی ما است.
گستاخی جدید نتانیاهو علیه ایران

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که این روزها به دلیل شکست در برابر مقاومت فلسطین در نوار غزه به شدت مورد انتقاد و تحت فشار قرار گرفته است، با لفاظی علیه جمهوری اسلامی ایران تلاش کرد تا از حجم این فشارها بکاهد.

به گزارش شبکه الجزیره، وی همچنین ادعا کرد: با هر هزینه‌ای توطئه‌های ایران برای نابودی‌مان را خنثی‌ خواهیم کرد.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی همچنین ادامه داد: کسانی که می‌گویند ارتش قادر به پیروزی نیست، به دنبال تضعیف روحیه ما هستند.

نتانیاهو دیروز (یکشنبه) نیز گفته بود: ما در هفت جبهه با حماس، حزب‌الله، حوثی‌ها (انصارالله یمن)، گروه‌های عراقی، سوریه، کرانه باختری و ایران در حال جنگ هستیم.

این اظهارات نتانیاهو در مطرح شده است که با گذشت ۲۶۲ روز از آغاز تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

به گزارش ایرنا، رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و تحمیل قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم اشغالگر این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از حدود ۹ ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت را در یک منطقه کوچک که سال‌ها در محاصره است، به تسلیم وادارد و همراهی افکار عمومی جهانی را به‌خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه، از دست داده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی