درخواست نماینده فلسطین برای آتش‌بس فوری در غزه/ سنگ‌اندازی اسرائیل در روند صلح

کدخبر: ۶۵۵۷۵۹
اقتصادنیوز: نماینده فلسطین در سازمان ملل خواستار استقرار آتش بس فوری در غزه شد.
درخواست نماینده فلسطین برای آتش‌بس فوری در غزه/ سنگ‌اندازی اسرائیل در روند صلح

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، ریاض منصور، نماینده فلسطین در سازمان ملل بار دیگر خواستار استقرار آتش بس فوری در غزه شد.

بر این اساس، منصور در نشست شورای امنیت درباره شرایط منطقه اعلام کرد: ما به خوبی از اهداف پیام‌های متناقض رهبران رژیم صهیونیستی به ویژه بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر این رژیم آگاه هستیم. این موارد نشان می‌دهد آنها به حملات خود به غزه تحت هر شرایطی ادامه خواهند داد.

وی با اشاره به سنگ اندازی مقامات صهیونیست در روند صلح، خاطر نشان کرد: هدف آنها از نقشه و برنامه‌های خود اجرایی نشدن ابتکار صلح آمریکا، میانجیگری قطر و مصر، و تلاش‌های جامعه جهانی است، به طوری که تل آویو در این مسئله مورد سرزنش قرار نگیرد.

نماینده فلسطین تصریح کرد: از دید من بهترین راهکار برای ناکام گذاشتن اهداف نتانیاهو، استقرار آتش بس فوری در غزه است. ما باید هم اکنون به آتش بس دست یابیم تا به آنها اجازه ندهیم با ذهن ما بازی کنند. نباید فراموش کرد بهترین راه برای نجات جان فلسطینیان، رسیدن به توافق صلح است.

درخواست این مقام فلسطینی درحالی مطرح می‌شود که نتانیاهو تاکید دارد تنها برای آزادی اسرای صهیونیست حاضر به توافق جزئی با حماس است و جنگ در غزه تا زمان نابودی این جنبش ادامه خواهد یافت.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی