تکذیب شد/ حامی کاندیدای ریاست جمهوری برادر شهید رئیسی نبود!

کدخبر: ۶۵۵۸۹۰
اقتصادنیوز: فیلمی از سخنان یک روحانی در حمایت از یکی از کاندیداها در فضای مجازی در حال انتشار است که به دروغ از وی به عنوان برادر آیت‌الله رئیسی نام برده شده است.
تکذیب شد/ حامی کاندیدای ریاست جمهوری برادر شهید رئیسی نبود!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، برخی حمایت سید حمید خداداد حسینی امام جماعت مسجد گیشا از یکی کاندیداهای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری را به برادر رئیس‌جمهور شهید نسبت داده‌اند. اقدامی که مصداق بداخلاقی انتخاباتی است و از نامزدها و اطرافیان و ستادهای ایشان انتظار می‌رود که در برابر چنین تخلفات و دروغ‌پردازی‌هایی به شدت تذکر داده و برخورد کنند.

نام برادر شهید آیت‌الله ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور فقید جمهوری اسلامی ایران سید علی رئیس الساداتی است  که اخیرا در یادداشتی از کاندیداهای انتخابات خواست که با نمایش عقلانیتِ انقلابی و جلوه‌های ایثار و ازخودگذشتگی، بر وحدت و اجماع بر روی یک نامزد تمرکز کنند.

خبر مرتبط
حضور مسعود پزشکیان بر سر مزار شهید ابراهیم رئیسی+ فیلم

اقتصادنیوز: تصاویری از حضور نامزد انتخابات ریاست جمهوری بر سر مزار رئیس جمهور فقید ایران مشاهده کنید.

او در این یادداشت نوشت:  « بیش از یک ماه از شهادت رئیس جمهور عزیزمان، آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی می‌گذرد و سیل توجه و هم‌دردی از سوی مردم شریف ایران، دوستداران انقلاب اسلامی و علاقه‌مندان به ایشان در خارج و داخل از کشور را شاهد بودیم. حادثه‌ای که به فرموده مقام معظم رهبری به خلق یک حماسه منجر شد. اما با توجه به شرابط کنونی وظیفه دارم مطالبی را به عرض برسانم:  

در این برههٔ حساس، از عموم مردم شریف ایران تقاضامندم که با آگاهی و بصیرت مبتنی بر تجربیات گران‌مایهٔ چهار دههٔ انقلاب که با هزینهٔ فراوان و رشادت و شهادت فرزندان عزیز این مرز و بوم در عرصه‌های مختلف رقم خورده، هوشیارانه مراقب باشند که تشکیک‌ها در عملکرد نظام مقدس جمهوری اسلامی، آن‌ها را اولاً از حفظ مهمترین دستاورد ملت ایران یعنی استقلال و آزادی از نظام بین‌المللی سلطه منحرف نکرده و ثانیاً نقش دشمنان خارجی و جریان نفوذ داخلی را دراین زمینه دست کم نگیرند.

خبر مرتبط

همچنین به‌نوبهٔ خود از نامزدهای محترمی که پا در میدان رقابت نهاده و به ‌انحای مختلف بر ادامهٔ‌ راه شهید رئیسی عزیز و نیز تداوم توفیقات ایشان تأکید داشته‌اند، سپاسگزاری می‌نمایم و با عنایت به این که در اکثر مواضع و دیدگاه‌های نامزدهای محترم، رقابت با هدف خدمت شایسته به مردم بوده، بعضاً مواضع مشترک و واحدی را اظهار داشته‌اند و هدف غایی عزیزان ارتقای بنیهٔ اقتصادی و معیشت مردم، و نیز کنترل تورم و پویایی و ارتقای اقتصاد کشور با حفظ عزت ملی و سیاسی می‌باشد، از ایشان تقاضامندم همواره بر مهمترین عنصر و روش مدیریتی آن شهید بزرگوار، یعنی پرهیز از انشقاق و تأکید بر وحدت، تأسی نمایند و ادامه این راه جز با ایثار و فداکاری و ازخودگذشتگی همچنان‌که برادران شهیدمان انجام دادند، میسر نخواهد بود.

بنابراین در آستانه عید بزرگ غدیر خم، مجدداً از اعزه گرامی، نامزدهای بزرگوار و فرهیخته می‌خواهم که با نمایش عقلانیتِ انقلابی و جلوه‌های ایثار و ازخودگذشتگی، بر وحدت و اجماع بر روی یک نامزد تمرکز نمایند.

بدیهی است هر کدام از نامزدهای محترم می‌توانند عندالاقتضاء با ارائهٔ برنامه به دولت آتی و ایضاً ارائهٔ توان و تخصص خویش به‌تناسب، ایفای نقش و همکاری داشته باشند.

امید است با اجماع نیروهای انقلاب، تمامی شک و تردیدها در بدنهٔ مؤمن و انقلابی و آحاد جامعهٔ‌ خواهان پیشرفت و توفیق کشور پایان یابد و مسیر شهید آیت‌الله رئیسی با اقتدار و قوت ادامه یابد. ان‌شاءالله خداوند سبحان به نحو احسن ضایعه شهادت ایشان و هیئت همراه را با انتخاب رئیس جمهور اصلح برای ملت شریف ایران جبران نموده و تلاش‌ها و ایثار نامزدهای محترم را مأجور بدارد.»

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی