نگرانی بنت از فرار شهرک نشینان/ به کجا چنین شتابان؟

کدخبر: ۶۵۵۹۰۳
اقتصادنیوز: موج فرار شهرک‌نشینان صهیونیست از سرزمین‌های اشغالی نگرانی مقامات کنونی و پیشین رژیم صهیونیستی را در پی داشته است.
نگرانی بنت از فرار شهرک نشینان/ به کجا چنین شتابان؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر،  موج فرار شهرک‌نشینان صهیونیست از سرزمین‌های اشغالی نگرانی مقامات کنونی و پیشین رژیم صهیونیستی را در پی داشته است.

«نفتالی بنت» نخست‌وزیر پیشین رژیم صهیونیستی در واکنش به این پدیده در حال وقوع در سرزمین‌های اشغالی از شهرک‌نشینان صهیونیست خواست که اراضی اشغالی را ترک نکنند و تاکید کرد که این موضوع نباید رخ بدهد.

نخست‌وزیر پیشین رژیم صهیونیستی در ادامه افزود: ما در شرایط دشواری به سر می‌بریم؛ در جنگ پس‌رفت داشته‌ایم، با تحریم بین‌المللی روبه‌رو هستیم، بازدارندگی ما آسیب دیده است، ۱۲۰ اسرائیلی در اسارت هستند، هزاران خانواده داغدار شده‌اند، الجلیل متروکه شده است، با آوارگی هزاران نفر مواجه شده‌ایم، تنها چیزی که وزرا به آن اهمیت می‌دهند خودشان است، کنترل اقتصاد از دستمان خارج شده و با کسری بودجه روبه‌رو هستیم.

خبر مرتبط
حمله سنگین حزب‌الله به محل استقرار نظامیان اسرائیل+ فیلم

اقتصادنیوز:‌حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌هایی از حملات جدید خود به مواضع، نظامیان و تجهیزات ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر داد.

بنت در ادامه سخنان خود گفت: ما به چاه افتاده‌ایم، اما این اوضاع به صورت ناخواسته رخ نداده و یک چیز وجود دارد که مرا نگران کرده است؛ آن موضوع این است که شهرک‌نشینان از رفتن به خارج سخن می‌گویند.

گفتنی است که رسانه صهیونیستی "زمان یسرائیل" اخیراً اعلام کرد که در ۶ ماه نخست جنگ علیه غزه، ۵۵۰ هزار شهرک‌نشین اشغالگر صهیونیست از ترس پا به فرار گذاشته و اراضی اشغالی فلسطین را ترک کرده‌اند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی