پزشکیان در تبریز حرف دل مردم را زد

کدخبر: ۶۵۵۹۱۸
اقتصادنیوز: نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه با کمک مردم ایران، دریاچه ارومیه را نجات خواهیم داد، گفت: ما ورزش آذربایجان و دغدغهٔ هواداران تراکتور را نجات خواهیم داد.
پزشکیان در تبریز حرف دل مردم را زد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم،  مسعود پزشکیان عصر امروز در جمع مردم تبریز خطاب به مردم تبریز اظهار داشت: استقبالی که از من کردید مرا شرمنده کردید؛ به شور و شوق شما مانده‌ام چه بگویم؛ ‌از دیار ستارخان در آذربایجان‌شرقی سخن خود را به چهار نفری که مقابل ما بودند می‌رسانیم؛ مقابلشان در آذربایجان ایستاده‌ایم؛ یکی‌شان گفت نمی‌گذارم رئیس جمهور بشوی و گفتم ملت تصمیم می‌گیرند.

‌وی با بیان اینکه باید از ملت ایران درس بگیرید که بدانید ما ایران هستیم ترک و کرد و بلوچ و ‌با پشتوانه شما مردم، دشمنان را شکست می‌دهیم، افزود: آذربایجان چه غربی و چه شرقی و چه زنجان و همدان و اردبیل فرزندان خود را رها نمی‌کند.

پزشکیان با بیان اینکه با کمک مردم ایران، دریاچه ارومیه را نجات خواهیم داد، ادامه داد:  ما ورزش آذربایجان و دغدغهٔ هواداران تراکتور را نجات خواهیم داد؛

خبر مرتبط
فوری/ واکنش سخنگوی ستاد پزشکیان به لغو تجمع حامیان+ عکس

اقتصادنیوز: سخنگوی ستاد مسعود پزشکیان به لغو تجمع انتخاباتی وی واکنش نشان داد.


مس سونگون را که سال‌هاست چپاول می‌کنند نخواهیم گذاشت چنین کنند؛ ‌ من انسانی مانند شما هستم و حرف شما را به حاکمیت منتقل می‌کنم که فرزند این خاک هستم؛ از حقوق دختران و زنان در خیابان و اداره‌ها و دانشگاه‌ها حمایت می‌کنم و ‌اجازه نمی‌دهم به خاطر تفاوت فکری دانشجو و استاد اخراج شود.

وی با بیان اینکه دست به دست خواهیم داد تا هر انسان ستاد باشد، گفت: آذربایجان پای صندوق بیاید تا با قدرت حرف خود را بزنیم و از حقوق مردم دفاع کنیم؛ امروز قرار بود در تهران تجمع شود اما ورزشگاه را ندادند؛ ما باید صندوق رأی بیاییم تا بگوییم با مردم هستیم؛ ‌‌ قول می‌دهم هیچ‌گاه دروغ نگویم و صداقت خود را حفظ کنم.

خبر مرتبط
واکنش تند زاکانی به انتشار تصویر دیدار مسعود پزشکیان و حسن روحانی

اقتصادنیوز: نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: آمده‌ام نماینده جبهه ای باشم که با مفسدین مواجه شوم و حق مردم را بگیرم.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی