بمباران وحشیانه شمال غزه در این منطقه اردوگاه جبالیا+ تعداد شهدا

کدخبر: ۶۵۵۹۳۱
اقتصادنیوز: منابع خبری چهارشنبه شب گزارش دادند که در حمله هوایی رژیم صهیونیستی به شمال غزه، هشت فلسطینی شهید شدند.
بمباران وحشیانه شمال غزه در این منطقه اردوگاه جبالیا+ تعداد شهدا

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا،  جنگنده‌های رژیم صهیونیستی منطقه العلمی در اردوگاه جبالیا واقع در شمال غزه را بمباران کردند که بر اثر آن هشت فلسطینی شهید و شماری زخمی شدند.

بر اساس این گزارش، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی همچنین شرق استان خان یونس واقع در جنوب غزه و واحد توپخانه ارتش صهیونیستی نیز غرب شهر رفح را هدف قرار دادند.

پس از گذشت حدود ۹ ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

خبر مرتبط
واکنش این کشورها به تهدیدات اسرائیل علیه لبنان/ خاک این کشور را ترک کنید!

اقتصادنیوز: درپی تشدید تهدیدهای مقامات رژیم صهیونیستی علیه لبنان و حزب‌الله، آلمان و آمریکا از اتباع خود خواستند تا هر چه سریع‌تر خاک لبنان را ترک کنند.

رژیم اسرائیل این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده باخته و حتی پس از حدود ۹ ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت را در یک منطقه کوچک که سال‌ها در محاصره است به تسلیم وادارد و همراهی افکار عمومی جهانی را به‌ خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه از دست داده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی