حملات غیرمنتظره اسرائیل به چادرهای آوارگان در جنوب غزه

کدخبر: ۶۵۶۳۷۰
اقتصادنیوز: در دویست و شصت و هفتمین روز تجاوز رژیم صهیونیستی به غزه، یک روز پس از نبردهای شدید مقاومت با نیروهای اشغالگر، بمباران مناطق متعددی در نوار غزه ادامه دارد.
حملات غیرمنتظره اسرائیل به چادرهای آوارگان در جنوب غزه

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، خبرنگار الجزیره امروز-شنبه- گفت: تانک‌های اشغالگران به شدت به سمت چادرهای آوارگان در المواصی در شمال غربی رفح در جنوب نوار غزه شلیک می‌کنند.

اوایل روز جمعه نیز در بمباران چندین منطقه از نوار غزه توسط رژیم صهیونیستی ۲۱ فلسطینی شهید و ده‌ها تن زخمی شدند.

منابع پزشکی فلسطینی به الجزیره گفتند که بر اثر تیراندازی نیروهای اشغالگر که به صورت غیرمنتظره در میان تیراندازی شدید به منطقه المواصی در غرب رفح نفوذ کردند، ۱۱ فلسطینی شهید و بیش از ۴۰ نفر زخمی شدند.

همچنین بامداد امروز بر اثر بمباران خانه‌ای در خیابان الوحده در مرکز شهر غزه توسط هواپیمای جنگی رژیم صهیونیستی، چهار فلسطینی از جمله ۲ کودک شهید و ۱۰ نفر دیگر مجروح شدند و مجروحان به بیمارستان المعمدانی منتقل شدند.

خبر مرتبط
سازمان بین المللی کار آمار بیکاری غزه را منتشر کرد/ بیکاری در غزه افزایشی شد

اقتصادنیوز: نماینده سازمان بین المللی کار وابسته به سازمان ملل متحد در فلسطین در اظهاراتی از افزایش نرخ بیکاری در کرانه باختری و نوار غزه خبر داد.

در عین حال بر اساس آنچه رسانه‌های فلسطینی گزارش دادند، هواپیماهای رژیم صهیونیستی خانه‌ای را در اردوگاه آوارگان المغازی در مرکز نوار غزه هدف قرار دادند.

رسانه‌های فلسطینی همچنین از شنیدن صداهای انفجار در شهر غزه در مرکز باریکه غزه خبر دادند.

این در حالی است که مقاومت فلسطین به درگیری با نیروهای اشغالگر در حال نفوذ به نوار غزه ادامه می‌دهد و نبردهای شدیدی را در محله شجاعیه در شرق شهر غزه ترتیب داد و اشغالگران اعتراف کردند چهار کشته و مجروحان آن به بیمارستان‌ها منتقل شده‌اند.

خبر مرتبط
خطر برکناری بیخ گوش کاخ سفید/ بایدن برای آتش بس غزه دست و پا می زند

اقتصادنیوز: وبگاه آمریکایی آکسیوس بامداد شنبه در گزارشی مدعی شد که دولت جو بایدن با تغییر برخی از مفاد پیشنهادی اخیر خود، تلاش دارد تا حماس و رژیم صهیونیستی را برای برقراری آتش بس ترغیب کند.

مقاومت فلسطین از طریق تیپ‌های مختلف خود به درگیری با سربازان و خودروهای اشغالگر در حال نفوذ به نوار غزه به ویژه در محله شجاعیه در شرق شهر غزه ادامه می‌دهد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی