هشدار ایران به اسرائیل/ حمله به لبنان همه گزینه‌ها را روی میز می‌آورد

کدخبر: ۶۵۶۳۸۸
اقتصادنیوز: نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل تهدیدهای رژیم صهیونیستی برای حمله به لبنان را یک جنگ روانی توصیف کرد.
هشدار ایران به اسرائیل/ حمله به لبنان همه گزینه‌ها را روی میز می‌آورد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل، مستقر در نیویورک با انتشار پیامی در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی ایکس هشدار داد حمله گسترده رژیم صهیونیستی به لبنان به یک جنگ تمام عیار تبدیل خواهد شد.

در این پیام آمده است: اگرچه ایران تبلیغات رژیم صهیونیستی مبنی بر قصد حمله به لبنان را جنگ روانی می‌داند اما در صورت دست زدن به یک تهاجم نظامی تمام عیار، جنگی نابودکننده رخ خواهد داد. تمام گزینه‌ها، از جمله مشارکت کامل همه جبهه‌های مقاومت روی میز است.

نمایندگی ایران در سازمان ملل پیش از این نیز در پیامی در شبکه مجازی نوشته بود هر تصمیم نابخردانه‌ای توسط رژیم اشغالگر اسرائیل که ناظر به نابودی زیرساخت‌های لبنان و منطقه اشغالی ۱۹۴۸ باشد، منطقه را وارد جنگ جدیدی می‌کند.

خبر مرتبط
بایدن پاتریوت آمریکا را از اسرائیل به اوکراین می‌فرستد/ تکلیف نتانیاهو و پوتین چه می‌شود؟

اقتصادنیوز: به گفته یک مقام ارشد آمریکایی و یک منبع آگاه، دولت بایدن در حال مذاکره با رژیم صهیونیستی و اوکراین درباره امکان انتقال سامانه‌های قدیمی دفاع هوایی پاتریوت به اوکراین است که در حال حاضر در اراضی اشغالی فلسطین مستقر هستند.

نمایندگی دائم ایران در سازمان ملل در نیویورک اعلام کرده بود که هر تصمیم نابخردانه‌ای توسط رژیم اشغالگر اسرائیل برای نجات خود می‌تواند منطقه را وارد جنگ جدیدی کند که نتیجه آن نابودی زیرساخت‌های لبنان و همچنین منطقه اشغالی ۱۹۴۸ خواهد بود. قطعا این جنگ یک بازنده نهایی خواهد داشت و آن رژیم صهیونیستی است. جنبش مقاومت حزب‌الله توان دفاع از خود و کشورش لبنان را دارد؛ شاید زمان نابودی این رژیم نامشروع به دست خودش فرا رسیده باشد.

خبر مرتبط
این دو وزیر اسرائیلی به جان هم افتادند/ دعوا در کابینه!

اقتصادنیوز: وزیر دارایی رژیم صهیونیستی از رئیس ستاد ارتش این رژیم در جلسه کابینه به شدت انتقاد کرد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی