تانک مرکاوای اسرائیل هدف حزب الله لبنان قرار گرفت

کدخبر: ۶۵۶۴۹۸
اقتصادنیوز: جنبش حزب‌الله لبنان امروز (شنبه) از تداوم حملات به مواضع رژیم صهیونیستی و هدف قرار دادن یک تانک مرکاوای این رژیم خبر داد.
تانک مرکاوای اسرائیل هدف حزب الله لبنان قرار گرفت

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، جنبش حزب‌الله لبنان اعلام کرد که رزمندگان آن یک تانک مرکاوای رژیم صهیونیستی و یک خودروی زرهی را در پایگاه «رویسات العلم» با موشک‌های هدایت‌شونده هدف قرار دادند که منجر به انهدام آن شد.

از سوی دیگر حزب‌الله از هدف قرار دادن تجهیزات جاسوسی رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.

جنبش حزب‌الله لبنان امروز همچنین اعلام کرد که یکی از رزمندگان آن به نام «عباس منیف عطوی» ملقب به «جهاد» در راه قدس به شهادت رسید.

خبر مرتبط
حمله مقاومت لبنان به تجهیزات جاسوسی رژیم صهیونیستی/اصابت موشک‌های لبنان به اهداف

اقتصادنیوز: منابع در مورد تازه‌ترین تحولات درگیری میان رژیم صهیونیستی و حزب‌الله لبنان، از حملات موشکی مقاومت لبنان به پایگاه و مناطقی در شمال فلسطین اشغالی خبر می‌دهند.

به گفته این جنبش، این رزمنده حزب‌الله متولد سال ۱۹۸۶ و اهل شهرک شقرا در جنوب لبنان بوده است که توسط رژیم صهیونیستی و در راه دفاع از قدس و یاری ملت به شهادت رسید.

به گزارش ایرنا، از ابتدای عملیات طوفان الاقصی توسط مقاومت فلسطین در نوار غزه علیه نظامیان اشغالگر، مقاومت اسلامی لبنان نیز با هدف درگیر کردن بخشی از توان نظامی اشغالگران عملیات گسترده‌ای را در شمال فلسطین اشغالی آغاز کرد.

رسانه های رژیم صهیونیستی با اذعان به تأثیرات ضربات سخت رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان به شمال فلسطین اشغالی اعلام کرده اند که عملیات حزب الله به جنگ فرسایشی و درهم کوبیدن شهرک‌های صهیونیست نشین در این منطقه تبدیل شده است.

خبر مرتبط
هشدار ایران به اسرائیل/ حمله به لبنان همه گزینه‌ها را روی میز می‌آورد

اقتصادنیوز: نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل تهدیدهای رژیم صهیونیستی برای حمله به لبنان را یک جنگ روانی توصیف کرد.

بهره گیری حزب الله لبنان از تسلیحات مدرن، سلاح های ضد زره و دقیق، باعث رعب و وحشت در میان اشغالگران شده و بخش اعظم شهرک های صهیونیست نشین شمال فلسطین اشغالی تخلیه شده‌اند.

به گفته کارشناسان نظامی رژیم صهیونیستی، حزب الله لبنان به تنهایی، نیمی از توان ارتش این رژیم را در جبهه شمال درگیر کرد و مانع از حضور قدرتمندانه ارتش اشغالگر در جبهه جنوب شد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی