فرمانده گردان طولکرم شهید شد

کدخبر: ۶۵۶۷۱۲
اقتصادنیوز: «سعید الجابر» فرمانده و یکی از بنیانگذاران گردان طولکرم از زیرمجموعه های سرایا القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین، بر اثر حمله هوایی رژیم صهیونیستی به اردوگاه نور الشمس این شهر به شهادت رسید.
فرمانده گردان طولکرم شهید شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا،  دفتر اطلاع رسانی کمیته های مقاومت در فلسطین در این باره، تأکید کرد جنایات فزاینده رژیم صهیونیستی در سرزمین مقدس فلسطین، نتیجه ای جز افزایش پایداری و مقاومت فلسطینی ها بر ادامه مبارزه تا نابودی این رژیم غاصب و جنایتکار نخواهد داشت.

این نهاد فلسطینی خاطرنشان کرد: خون شهدا، امانتی بر دوش همه آزادگان و نیروهای مقاومت فلسطین خواهد بود و دشمن صهیونیستی، دیر یا زود پاسخ این جنایت را دریافت خواهد کرد.

جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز با انتشار بیانیه ای، ضمن تسلیت شهادت این فرمانده گردان طولکرم سرایا القدس، یاد و خاطره وی را گرامی داشت.

خبر مرتبط
عملیات پهپادی گسترده حزب الله علیه اسرائیل

اقتصادنیوز: منابع رسانه‌ای صهیونیستی اذعان کردند که در عملیات پهپادی حزب‌الله لبنان علیه جولان اشغالی ۹ صهیونیست زخمی شده‌اند.

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) نیز ضمن محکوم کردن جنایت رژیم صهیونیستی در به شهادت رساندن این فرمانده مقاومت، تأکید کرد: تجاوز وحشیانه اشغالگران به اردوگاه نورالشمس یک جنایت در چارچوب جنگ فراگیر رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین است و هرگز نخواهد توانست با مقاومت مقابله یا روند آن را متوقف کند.

جنبش حماس تصریح کرد: خون شهدای فلسطین هدر نخواهد رفت بلکه به آتشی برای شعله‌ور ساختن فزاینده مقاومت تا درهم شکستن تجاوز اشغالگران به سرزمین فلسطین تبدیل خواهد شد.

خبر مرتبط
بیانیه‌های جدید حزب‌الله لبنان منتشر شد/حملات موشکی و پهپادی به مواضع اسرائیل

اقتصادنیوز: حزب‌الله لبنان چندین موضع نظامی ارتش اسرائیل در شمال سرزمین‌های اشغالی را موشک‌باران کرد.

حماس همچنین از همه گروه های مبارز فلسطینی خواست با تشدید عملیات علیه رژیم صهیونیستی به این جنایت وحشیانه رژیم صهیونیستی پاسخ دهند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی