جلیلی: ضعف را با قدرت باید برطرف کرد/ از شنبه کار دولت آغاز می شود

کدخبر: ۶۵۶۷۵۱
اقتصادنیوز: کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سخنانی در جمع مردم یزد گفت که دولت را با ۱۵۰۰ تحریم تحویل شهید رئیسی دادند، در حالی که با ۸۰۰ تحریم تحویل گرفته بودند.
جلیلی: ضعف را با قدرت باید برطرف کرد/ از شنبه کار دولت آغاز می شود

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا،  سعید جلیلی نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در جمع مردم یزد با بیان اینکه امروز انتخاب بین دو رویکرد است، اظهار کرد: رویکرد اول این است فرصت‌های خود را بشناسید و با همت آن فرصت ها را دنبال کنید. ضعف را با ضعف نمی‌شود برطرف کرد، ضعف را با قدرت می‌شود برطرف کرد.

وی ادامه داد: نوجوانان ما خاطرشان است که می‌گفتند ما راهبرد فشار حداکثری را علیه ایران به کار می‌بریم، نتیجه آن چه شد؟، ملتی که خودش را باور داشت ایستاد و از حقوق خودش دفاع کرد.

این کاندیدا چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری یادآور شد: با ۸۰۰ تحریم شروع کردند و ۱۵۰۰ تحریم تحویل دادند. دولت وقت نامه نوشت اگر فلان موضوع امضا نشود ما در اسفند حقوق هم نمی‌توانیم بدهیم. الان کشور نه تنها حقوق می‌دهد بلکه پیشرفت های بسیار داشته است.

خبر مرتبط
جلیلی به امیرچخماق رسید + فیلم

اقتصادنیوز:«سعید جلیلی» کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری برای حضور در جمع هوادارانش در میدان امیرچخماق وارد یزد شد.

جلیلی بیان کرد: شرط یک ایران جهش؛ این است که هریک از روستاهای شما به یک سلول جهش کشور تبدیل شود، امروز رویکردی به صراحت بیان می‌کند که شما نمی‌دانید طرف مقابل چیست، اعتراف خود آنها است که ۱۵ بار آژانس اعلام کرد ایران به تعهدات خود عمل کرده است. همین‌ها که می‌گفتند راهبرد فشار حداکثری اعلام کردند که ما شکست فاحش خوردیم اما در مدت کوتاهی توسط شهید رئیسی در دهن دشمن زده شد.

وی با بیان اینکه ملت ما امروز در بهترین شرایط تاریخی خودش قرار دارد، تصریح کرد: در موضوع هسته‌ای دیدید به محض اینکه دست پیدا کردند دور فناوری هسته‌ای دیوار کشیدند، اما این ملت است که با انتخاب خود می‌تواند این دیوارها را بردارد.

خبر مرتبط
دوئل سخت میان پزشکیان و جلیلی شکل گرفت/ پشت پرده انتخابات ۲ مرحله‌ای/ تکرار دوقطبی احمدی نژاد و اصلاح‌طلبان در ۱۵ تیر؟+ نمودار

اقتصادنیوز: انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم در حالی وارد مرحله دوم شد که بی‌شباهت با ششمین انتخابات ریاست جمهوری در سال 1384 نبوده است. تحلیل‌های آماری دو ماراتن برگزار شده برای کسب ریاست قوه مجریه، آلبومی از نتایج حیرت‌آور پیش روی‌ تحلیل‌گران، سیاستمداران و مهمتر از همه مردم می‌گشاید که «اقتصادنیوز» در این گزارش به بررسی آنها پرداخته است.

جلیلی یادآور شد: وقتی فرزندان شما در سخت‌ترین شرایط دفاع مقدس این حماسه‌ها را ساختند امروز در عرصه‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی، علمی، اجتماعی و ... نمی‌توانند حماسه بیافرینند؟، از همان شنبه آغاز کار دولت باید حرکت کشور با قدرت شروع شود.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی