هشدار جدی مقاومت عراق به اسرائیل: در صورت لزوم منافع آمریکا هدف مشروع ماست

کدخبر: ۶۵۶۸۱۸
اقتصادنیوز: مقاومت عراق هشدار داد که اگر صهیونیست‌ها حماقتی علیه لبنان انجام دهند، منافع آمریکا در کل منطقه هم تبدیل به هدفی مشروع برای مبارزان عراقی می‌شود.
هشدار جدی مقاومت عراق به اسرائیل: در صورت لزوم منافع آمریکا هدف مشروع ماست

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم،  در سایه تحولات اخیر جنگ غزه و همچنین تشدید تنش‌ها در جبهه شمالی فلسطین اشغالی و تهدیداتی که سران صهیونیست برای حمله گسترده به لبنان مطرح کرده بودند، شورای هماهنگی مقاومت عراق شب گذشته با صدور بیانیه‌ای، به آمریکا و رژیم صهیونیستی درباره هرگونه تحرک احمقانه علیه لبنان هشدار داد.

شورای هماهنگی مقاومت عراق در بیانیه خود به این منظور تاکید کرد: اگر صهیونیست‌ها به دنبال اجرا کردن این تهدیدات باشند، دامنه و کیفیت عملیات‌های ما ضد آنها بالاتر خواهد رفت و منافع دشمن جنایتکار آمریکایی در عراق و کل منطقه، اهدافی مشروع برای مبارزان مقاومت خواهد بود.

در ادامه این بیانیه آمده است: جنایات و نسل کشی رژیم اشغالگر علیه مردم فلسطین که تحت حمایت آمریکا انجام می‌شود، مستلزم اتخاذ مواضع قاطع در برابر کشورهای سازشکار است.

خبر مرتبط
موج گرانی های اسرائیل به خدمات رسید/ مسافران از امروز پول بیشتری می پردازند!

اقتصادنیوز: رسانه‌های عبری زبان اعلام کردند، برای چندمین بار طی چند ماه گذشته گرانی به سراغ اسرائیلی‌ها آمده و این بار خدمات در اسرائیل گران شدند.

شورای هماهنگی مقاومت عراق در ادامه درباره توطئه دشمنان علیه این کشور هشدار داده و تاکید کرد: شاید خط لوله نفتی العقبه -بصره که هزینه‌های زیادی برای عراق داشته است و هیچ گونه بهره اقتصادی هم ندارد، آغازی برای وارد کردن عراق به طرح پلیدی باشد که زمینه را برای عادی‌سازی با رژیم اشغالگر فراهم می‌کند.

این در حالی است که طی مرحله اخیر، مقاومت اسلامی عراق در کنار سایر جبهه‌های مقاومت با پایبندی به مواضع خود در حمایت از مردم و مقاومت فلسطین، عملیات‌های خود را ضد صهیونیست‌ها تشدید کرده است.

در همین راستا مقاومت اسلامی عراق بامداد امروز (دوشنبه) اعلام کرد که اهدفی حیاتی را در ام الرشراش «ایلات» اشغالی واقع در جنوب فلسطین اشغالی هدف حمله پهپادی خود قرار داده است.

خبر مرتبط
پیش گویی رئیس جمهور این کشور از گسترش جنگ اسرائیل و غزه

اقتصادنیوز: الکساندر ووچیچ رئیس جمهور صربستان در اظهاراتی با بیان این ادعا که وقوع جنگ میان حزب الله و رژیم صهیونیستی تقریباً حتمی است، تاکید کرد: این جنگ که اجتناب از آن تقریباً غیرممکن است، غرب و شرق را به طور کامل درگیر خواهد کرد.

مقاومت اسلامی عراق در بیانیه‌ای که به این منظور منتشر کرده، تأکید کرده است که این عملیات در ادامه مقابله با اشغالگران و در راستای حمایت از مردم فلسطین در غزه و در واکنش به جنایت‌هایی است که رژیم صهیونیستی در حق غیر نظامیان فلسطینی مرتکب شده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی