ادعای متوهمانه نتانیاهو: به نابودی توان نظامی حماس نزدیک شده‌ایم

کدخبر: ۶۵۶۹۵۰
اقتصادنیوز: نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با وجود ناکامی در تحقق اهداف جنگ علیه نوار غزه طی حدود ۹ ماه گذشته، مدعی شد که این رژیم به نابودی توان نظامی حماس نزدیک شده است.
ادعای متوهمانه نتانیاهو: به نابودی توان نظامی حماس نزدیک شده‌ایم

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی بار دیگر ادعاهای خود را در خصوص دستیابی به اهداف جنگ علیه غزه از جمله نابودی حماس تکرار کرد.

وی مدعی شد: اسرائیل به پایان مرحله نابودی توان نظامی حماس نزدیک شده است و به نابودی بقایای عناصر مسلح حماس ادامه خواهد داد.

نتانیاهو پیشتر نیز گفته بود: ما به جنگ تا تحقق اهداف آن اعم از نابودی حماس و بازگرداندن اسرا و اینکه غزه دیگر تهدیدی برای اسرائیل نباشد، پایبندیم. نیروهای ما در رفح و الشجاعیه و هر مکانی در نوار غزه حضور دارند. ما در زیر و روی زمین در نوار غزه وارد درگیری سختی می‌شویم و گاهی درگیری‌ها تن به تن است.

به گزارش ایرنا، پس از گذشت حدود ۹ ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود. نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با فشارهای گسترده داخلی بویژه از سوی خانواده اسیران صهیونیست برای امضای توافق آتش بس با مقاومت فلسطین به جای ادامه جنگ روبرو است.

خبر مرتبط
نظامیان خسته اسرائیل درخواست بازنشستگی می دهند

اقتصادنیوز: رسانه‌های رژیم صهیونیستی از ارائه درخواست بازنشستگی از سوی ۹۰۰ نظامی صهیونیست خبر دادند.

در حالی که نتانیاهو و متحدانش خواهان تداوم جنگ هستند، مخالفان آنها بر آتش بس و آزادی اسرای صهیونیست تاکید دارند. بسیاری از کارشناسان، هدف نتانیاهو از اصرار بر تداوم جنگ را حفظ حیات سیاسی و فرار از تعقیب قضائی به خاطر پرونده های فساد می دانند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی