این رسانه عبری آمار جدید تلفات ارتش اسرائیل را منتشر کرد

کدخبر: ۶۵۶۹۵۵
اقتصادنیوز: شبکه ۷ تلویزیون رژیم صهیونیستی دقایقی پیش (شامگاه دوشنبه) آمار جدیدی از تلفات ارتش رژیم صهیونیستی در جنگ غزه اعلام کرد.
این رسانه عبری آمار جدید تلفات ارتش اسرائیل را منتشر کرد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، براساس این آمار از زمان آغاز جنگ تا امروز 671 نظامی اسرائیلی به هلاکت رسیدند که 317 نفر از آنها در جریان حمله زمینی به نوار غزه از پای در آمده‌اند، همچنین 3977 نظامی نیز جزو آمار زخمی‌ها به ثبت رسیدند که حال 31 نفر از آنها وخیم و 204 نفر متوسط اعلام شده است.

 گفتنی است این آمار، آمار رسمی ارتش رژیم صهیونیستی بوده و به اعتراف رسانه‌‌هایی همچون هاارتص ارتش اسرائیل اجازه انتشار آمار دقیق تلفات خود را نمی‌دهد و ارقام واقعی چند برابر آن است.

برخی از فعالان فلسطینی هم در شبکه‌های اجتماعی تاکید می‌کنند، بسیاری از نظامیان صهیونیست قربانی شده در جنگ غزه تحت عناوین مختلفی همچون تصادفات جاده‌ای و حتی درگیری‌های خیابانی به خاک سپرده شده و ارتش و نهادهای امنیتی به بهانه حفظ روحیه جامعه اجازه انتشار خبر کشته شدن آنها را در صحنه جنگ به خانواده آنها نمی‌دهند.

خبر مرتبط
نظامیان خسته اسرائیل درخواست بازنشستگی می دهند

اقتصادنیوز: رسانه‌های رژیم صهیونیستی از ارائه درخواست بازنشستگی از سوی ۹۰۰ نظامی صهیونیست خبر دادند.

این مسئله به ویژه در رابطه با نظامیان غیر یهودی مانند دروزی‌‌هایی که ارتش رژیم صهیونیستی خدمت می‌کنند، نمود بیشتری دارد، در حالی که مزدوران خارجی به طور کامل از آمار تلفات اسرائیل حذف می‌شوند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی