ادامه جنایات اسرائیل در غزه/ گلوله‌باران شمال اردوگاه آوارگان

کدخبر: ۶۵۷۰۱۵
اقتصادنیوز: در ادامه حملات اسرائیل به غزه، طی 24 ساعت گذشته دهها فلسطینی شهید و مجروح شدند.
ادامه جنایات اسرائیل در غزه/ گلوله‌باران شمال اردوگاه آوارگان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، بمباران‌های رژیم صهیونیستی بر مناطق مختلف غزه بخصوص اردوگاه النصیرات و خان یونس همچنان ادامه دارد که به شهادت و مجروح شدن ده‌ها تن از فلسطینی‌ها طی ۲۴ ساعت گذشته منجر شده است. پایگاه العهد لبنان دوشنبه شب گزارش داد که در ادامه حملات وحشیانه اشغالگران به مناطق مختلف غزه، بالگردهای این رژیم مناطق شمالی اردوگاه النصیرات در مرکز نوار غزه را گلوله باران کردند.

در شرق منطقه خان یونس نیز، در پی بمباران منزلی مسکونی در محله «الضابطه الجمرکیه» سه فلسطینی از جمله یک کودک شهید شدند. منابع فلسطینی گزارش دادند که نیروهای اشغالگر در ادامه عملیات زمینی در مرکز و شمال غزه چندین گلوله منور شلیک کرده‌اند.

همچنین در تازه‌ترین حملات صهیونیست‌ها به غزه، منابع خبری گزارش دادند که واحدهای توپخانه و بالگردهای این رژیم اطراف سازمان برق و پل منطقه وادی غزه و منطقه المغرافه در شمال اردوگاه النصیرات در مرکز غزه را هدف قرار دادند.

از سوی دیگر، وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد که شمار شهدای حملات ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه طی ۲۴ ساعت گذشته به ۳۷ هزار و ۹۰۰ نفر رسیده است

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی