واکنش علی مطهری به رای ندادن در دور دوم انتخابات

کدخبر: ۶۵۷۱۳۳
اقتصادنیوز: نماینده مجلس دهم شورای اسلامی در توئیتی نوشت: رأی ندادن در دور دوم یعنی افزایش تحریمها و ادامه تحمیل سختی‌های غیر ضروری بر مردم پس همه با هم به ‎پزشکیان رأی دهیم.
واکنش علی مطهری به رای ندادن در دور دوم انتخابات

به گزارش اقتصادنیوز  علی مطهری، نماینده مجلس دهم شورای اسلامی در شبکه اجتماعی ایکس(توئیتر سابق) نوشت: رأی ندادن در دور دوم یعنی افزایش تحریمها و ادامه تحمیل سختی‌های غیر ضروری بر مردم، شکل‌گیری دیکتاتوری اقلیت، انزوای بیشتر ایران در دنیا، پرداخت زیانهای دور زدن تحریم ها از جیب مردم، بلوکه ماندن پول های ایران در بانک های خارجی و بازماندن از توسعه، پس همه با هم به ‎پزشکیان رأی دهیم.

خبر مرتبط
استیضاح پزشکیان؛ از واقعیت تا جنجال انتخاباتی/ دستاویز تازه زاکانی برای حمله به رقیب سعید جلیلی+ جدول

اقتصادنیوز: در آستانه برگزاری دور دوم انتخابات، «استیضاح مسعود پزشکیان» در مجلس ششم به عنوان بخشی از پیشینه حضور او در قوه مجریه توسط مخالفانش دست به دست می شود؛ به ویژه علیرضا زاکانی که در اشاره ای به این موضوع، «دولت سید محمد خاتمی» را که پزشکیان وزیر بهداشتش بود، «دولت ننگین» نام داد. «اقتصادنیوز» در این گزارش به بررسی آنچه در روز 27 خرداد 1382 رخ داد پرداخته؛ استیضاح پزشکیان در مجلسی با اکثریت اصلاح‌طلبان که البته، نه تنها به کان‌لم‌یکن شدن استیضاح منجر شد بلکه مسعود پزشکیان توانست برای دومین بار، بیش از نخستین کارت سبزی که از پارلمان برای تصدی وزارت گرفت، از مجلس رای اعتماد بگیرد.

photo_2024-07-02_15-23-25

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی