حمله راکتی شدید حزب الله لبنان به این منطقه در اسرائیل

کدخبر: ۶۵۷۱۸۲
اقتصادنیوز: منابع رسانه‌ای امروز (سه‌شنبه) از حمله راکتی شدید حزب‌الله لبنان به مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی خبر دادند.
حمله راکتی شدید حزب الله لبنان به این منطقه در اسرائیل

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، شبکه الجزیره اعلام کرد که آژیرهای خطر شهرک «کریات شمونه» در منطقه «الجلیل علیا» واقع در شمال فلسطین اشغالی به صدا درآمده است.

بر پایه این گزارش، حزب‌الله لبنان ده‌ها راکت را به سمت شمال فلسطین اشغالی و مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در این منطقه پرتاب کرد.

منابع رسانه‌ای صهیونیستی همچنین از ناتوانی سامانه پدافند هوایی گنبد آهنین در مقابله با این حمله حزب الله خبر دادند.

خبر مرتبط
حزب الله لبنان این دو شهرک جدید را هم هدف قرار داد

اقتصادنیوز: حزب‌الله لبنان اعلام کرد که موضع‌گیری نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی را در ۲ شهرک صهیونیست‌نشین واقع در شمال سرزمین‌های اشغالی هدف قرار داده است.

حزب‌الله لبنان نیز در بیانیه اعلام کرد که پایگاه «جل العلام» را در حمله خمپاره‌ای به صورت دقیق هدف قرار داده است.

مقاومت اسلامی حزب‌الله در بیانیه دیگری اعلام کرد: در حمایت از ملت ثابت قدم فلسطین در نوار غزه و مقاومت دلیرانه و شرافتمندانه آنها و در پاسخ به حملات دشمن اسرائیلی به روستاها و خانه‌های امن در جنوب لبنان مجاهدین مقاومت اسلامی، پادگان کریات شمونه را با ده‌ها موشک کاتیوشا هدف قرار دادند.

در همین راستا شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی نیز گزارش داد که ۱۵ موشک از لبنان به کریات شمونه پرتاب شد.

همزمان شبکه المیادین اعلام کرد بر اثر اصابت گلوله توپخانه رژیم صهیونیستی، آتش‌سوزی در منطقه تل الهنبل شهرک حولا در جنوب لبنان رخ داده است.

خبر مرتبط
حمایت شورای هماهنگی مقاومت عراق از حزب الله لبنان + جزئیات

اقتصادنیوز: شورای هماهنگی مقاومت عراق آمریکا را تهدید کرد در صورت حمله تل آویو به لبنان، جنبش مقاومت عراق مواضع واشنگتن در منطقه را هدف قرار خواهد داد.

 با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه‌های مقاومت فلسطین، حزب‌الله لبنان در راستای درگیر کردن بخش عمده‌ای از نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.

از ابتدای عملیات حزب‌الله در شمال فلسطین اشغالی، شمار زیادی از شهرک‌نشینان صهیونیست در این منطقه ناگزیر به ترک خانه‌های خود شده‌اند و بر اساس گزارش رسانه‌های صهیونیستی، بیشتر ساکنان مانده در این منطقه، از مشکلات روحی و روانی رنج می‌برند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی به هزینه سنگین جنگ برای این رژیم در همه زمینه‌ها از جمله اقتصادی در شهرک‌های صهیونیست نشین شمال فلسطین اشغالی و به ویژه بخش کشاورزی اذعان کرده‌اند.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی