12 فلسطینی در حمله هوایی اسرائیل به غزه شهید شدند

کدخبر: ۶۵۷۲۳۲
اقتصادنیوز: منابع خبری سه‌شنبه شب گزارش دادند که در حمله هوایی رژیم صهیونیستی به مرکز غزه ۱۲ فلسطینی شهید شدند.
12 فلسطینی در حمله هوایی اسرائیل به غزه شهید شدند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، منابع خبری سه‌شنبه شب گزارش دادند که در حمله هوایی رژیم صهیونیستی به مرکز غزه ۱۲ فلسطینی شهید شدند.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی یک منزل مسکونی در شهر دیرالبلح واقع در مرکز غزه را هدف قرار دادند که منجر به شهادت ۱۲ نفر شد.

پیش تر وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه اعلام کرده بود که رژیم صهیونیستی طی ۲۴ ساعت گذشته مرتکب سه مورد کشتار در نوار غزه شد که در نتیجه آن ۲۵ نفر شهید و ۸۱ نفر دیگر مجروح شدند.

خبر مرتبط
فرانسه خواستار آتش بس فوری در غزه شد

اقتصادنیوز: سفیر و نماینده فرانسه در سازمان ملل با اشاره به فرا رسیدن قحطی و اجرا نشدن قطعنامه‌های شورای امنیت تاکید کرد: خواستار آتش بس فوری در غزه هستیم.

این وزارتخانه افزود: با احتساب این عدد، آمار شهدای نوار غزه از هفتم اکتبر۲۰۲۳ (۱۵ مهر ۱۴۰۲) و همزمان با آغاز عملیات طوفان الاقصی، به ۳۷ هزار و ۹۲۵ نفر و آمار مجروحان به ۸۷ هزار و ۱۴۱ نفر رسید.

پس از گذشت حدود ۹ ماه از تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از جنایت، قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

خبر مرتبط
روسیه خواستار آتش بس فوری در غزه سپس مذاکره شد

اقتصادنیوز: سفیر و نماینده روسیه در سازمان ملل با اشاره به وخامت اوضاع غزه از اسرائیل و آمریکا خواست تا آتش بس فوری در غزه برقرار کنند و پس از آن، مذاکرات رو در رو را انجام دهند.

رژیم اسرائیل این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده باخته و حتی پس از حدود ۹ ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت را در یک منطقه کوچک که سال‌ها در محاصره است به تسلیم وادارد و همراهی افکار عمومی جهانی را به‌ خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه از دست داده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی