خانواده شهید رئیسی از کدام کاندیدا حمایت می‌کند؟

کدخبر: ۶۵۷۴۵۴
اقتصادنیوز: خانواده شهید سید ابراهیم رئیسی از سعید جلیلی در انتخابات ریاست جمهوری اعلام حمایت کرد.
خانواده شهید رئیسی از کدام کاندیدا حمایت می‌کند؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، خانواده شهید آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور شهید با صدور بیانیه‌ای از سعید جلیلی در انتخابات ریاست جمهوری اعلام حمایت کرد.

متن بیانیه بیت شهید رئیسی به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم عزیز ایران؛

سیدالشهدای خدمت با رب ادخلنی مدخل صدق وارد عرصه ریاست جمهوری شد، صادق الوعد بود، مجاهدت کرد تا به لقاء الله رسید.

کذب گویی ها و توهین ها و تخریب ها، نه تنها خدشه ای بر اخلاص و صفا و صداقت در حکمرانی کارآمد ایشان، وارد نمی کند بلکه ننگی بر پیشانی مدعیان بی انصاف، خواهد بود.

امروز اگر چه آن شهید عزیز در بین ما نیست اما راهی که او گشود پیش روی ماست. برای تداوم پیشرفت مادی و معنوی کشور در این مسیر، از شما ملت عزیز دعوت می کنیم ضمن مشارکت پرشور و آگاهانه در انتخابات روز جمعه، با انتخاب درست، نگذاریم گفتمان «ما می توانیم» و «عزت»، به «نمی شود و نمی توانیم» و «عبرت» تبدیل شود.

خبر مرتبط
وزیر اقتصاد آمار ساخت مسکن را داد/ این کاندیدا در حق رئیسی شهید ظلم کرد؟

اقتصادنیوز: وزیر راه و شهرسازی، آمار ارائه شده توسط یکی از نامزدهای ریاست جمهوری درباره مسکن را ناقص دانست و گفت: با اجرای برنامه هفتم توسعه و عرضه ۳۰۰ هزار هکتار زمین، جهش تولید مسکن مردمی در آستانه‌ شروع ۶ میلیون واحد قرار می‌گیرد.

ضمن احترام به هر دو نامزد محترم، امید داریم برادر گرامی جناب آقای دکتر سعید جلیلی، با تفضل الهی و مجاهدت، بتواند با صیانت از میراث شهید جمهور در عرصه مدیریت و رعایت تقوای سیاسی، ادامه دهنده راه این عزیز کشور امام رضا علیه السلام باشد .

و من الله التوفیق

بیت آیت الله شهید رئیسی

۱۳تیرماه ۱۴۰۳

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی