حیفا زیر پای فلسطینی‌های معترض به جنگ

کدخبر: ۶۵۷۶۷۱
اقتصادنیوز: منابع خبری پنجشنبه شب گزارش دادند که شماری از فلسطینیان ساکن اراضی اشغالی در مخالفت با جنگ غزه در حیفا تجمع اعتراضی برگزار کردند.
حیفا زیر پای فلسطینی‌های معترض به جنگ

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، معترضان فلسطینی در تجمع اعتراضی خود در شهر حیفا خواستار توقف جنگ و پایان اشغالگری رژیم صهیونیستی شدند.

بر اساس این گزارش، معترضان با سردادن شعارهایی خواستار خروج فوری نظامیان صهیونیست از نوار غزه شدند.

این گزارش می‌افزاید که پلیس رژیم صهیونیستی با حمله به معترضان دست کم پنج فلسطینی را بازداشت و از ادامه این تجمع جلوگیری کرد.

این در حالی است که از آغاز تجاوز نظامی رژیم صهیونیستی به غزه، تقریبا به صورت همه روزه تظاهرات‌هایی در فلسطین اشغالی علیه کابینه رژیم صهیونیستی و توقف جنگ و مبادله اسرا بین این رژیم و حماس برگزار می‌شود.

خبر مرتبط
اقدام عجیب در پارلمان استرالیا/استعفای اجباری سناتور حامی فلسطین

اقتصادنیوز :به دنبال تعلیق سناتور افغانستانی‌الاصل پارلمان استرالیا فاطمه پیمان از حزب کارگر به دلیل حمایت از فلسطین، این قانونگذار از حزب حاکم استعفا داد.

رژیم صهیونیستی پس از گذشت حدود ۹ ماه از تجاوز بدون نتیجه به نوار غزه، دستاوردی غیر از جنایت، قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم اسرائیل این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده باخته و حتی پس از حدود ۹ ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت را در یک منطقه کوچک که سال‌ها در محاصره است به تسلیم وادارد و همراهی افکار عمومی جهانی را به‌ خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه از دست داده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی