واکنش سخنگوی سرایا‌القدس به مذاکرات آتش‌بس

کدخبر: ۶۵۷۸۷۲
اقتصادنیوز:«ابوحمزه» سخنگوی سرایا القدس (گروهان‌های قدس) جمعه شب گفت: مقاومت ما در فلسطین، حساب و کتاب دشمن صهیونیستی را به هم ریخته و اجازه نداده، تل آویو به اهداف خود برسد.
واکنش سخنگوی سرایا‌القدس به مذاکرات آتش‌بس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، ابوحمزه به شبکه المیادین گفت: آنچه موجب شده که دولت فاسد اسرائیل به پذیرش هرگونه توافقی تن بدهد، آن است که ارتش این رژیم به سطحی رسیده که دیگر توان ادامه جنگ را ندارد.

این اظهارات پس از پایان دور اول مذاکرات رژیم صهیونیستی و جنبش حماس برای مبادله اسرای طرفین در دوحه پایتخت قطر بیان می‌شود.

سخنگوی سرایا القدس (گروهان‌های قدس) ادامه داد: ورود ارتش اشغالگر اسرائیل به رفح که براساس نقشه و طرح‌های نظامی صورت گرفت، جز شکست بیشتر، ماحصلی برای صهیونیست‌ها نداشت.

ابوحمزه تصریح کرد:برخورد ما با دشمن صهیویست در غزه، برخورد با یک اشغالگر است که سرزمین ما را غصب و تصاحب کرده و آنچه که دشمن برای آن تلاش می کند و روی آن حساب باز کرده، هیچ ارزشی از نظر ما ندارد.

خبر مرتبط
حمله موشکی حزب الله به شمال فلسطین اشغالی/ آژیرهای خطر به صدا درآمد

مقر فرماندهی لشکر ۹۱ اسرائیل از سوی حزب‌الله لبنان هدف قرار داده شد.

این فرمانده مقاومت افزود: دشمن صهیونیست در گذشته نیز غزه را آزموده بود، همانگونه که فرماندهان نظامی امثال دایان و رابین و شارون که با قدرت نظامی شناخته می‌شدند نیز غزه را آزمودند، اما در نهایت از غزه عقب نشینی کردند، غزه در زمان این فرماندهان به مانند غزه اکنون قوی و قدرتمند نبود.

این مقام سرایا القدس افزود: وقتی دشمن را اشغالگر می‌دانیم، این به آن معنی است که تا آخرین نفس با آن خواهیم جنگید.

ابوحمزه تصریح کرد: ما توان و قدرت دشمن را دست کم نمی‌گیریم و برنامه‌ها خود را در جنگیدن با آن براساس این مقوله تنظیم می‌کنیم، اما آینده دشمن رو به زوال است، این امر مسأله‌ای است که براساس آیات قرآن که به آن اعتقاد داریم و براساس آن عمل می‌کنیم، حتما روی خواهد داد.

وی افزود: مقاومت ما وارد پیچیده‌ترین و سخت‌ترین جنگ‌ شد که برای آن آموزش دیده بودند و نتایج متناسب با عملیات نظامی رقم خورد.

خبر مرتبط
اقدام جنون آمیز کابینه اسرائیل در کرانه باختری/ تهدید تشکیل کشور مستقل فلسطین

اقتصادنیوز: منابع خبری پنجشنبه شب از موافقت کابینه رژیم صهیونیستی با احداث حدود پنج هزار و ۳۰۰ واحد مسکونی در کرانه باختری خبر دادند.

سخنگوی سرایا القدس ابراز امیدواری کرد و افزود: پیروزی بر دشمن صهیونیستی حتمی است و پارامترهای آن ملموس بوده و هر روز پررنگ تر می شود.

ابوحمزه تأکید کرد: دشمن فریبکاری می‌کند و نتانیاهو و دیگر دیوانگان صهیونیست در کابینه وی بسیار از واقعیت دور هستند و تنها چیزی که برای آنها مهم است، ادامه جنگ است.

وی به ابزار جنگ برای ادامه بقای سیاسی نتانیاهو در قدرت اشاره کرد و گفت: آنچه که آینده حکومت داری نتانیاهو و کابینه وی را تضمین می‌کند، ادامه جنگ است و همین مسأله است موجب می شود که آنها [به علت پرونده‌های فساد] محاکمه نشوند.

ابوحمزه در پایان افزود: همین جنگ است که سبب می شود، دولت نتانیاهو ترس سقوط کابینه و برگزاری انتخابات زودهنگام پارلمانی در اسرائیل را نداشته باشند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی