جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به رییس جمهور منتخب تبریک گفت

کدخبر: ۶۵۸۰۲۵
اقتصادنیوز: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم انتخاب مسعود پزشکیان به عنوان رییس جمهور را منتخب تبریک گفت.
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به رییس جمهور منتخب تبریک گفت

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، متن پیام تبریک جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به دکتر مسعود پزشکیان بدین شرح است:

جناب مستطاب آقای دکتر مسعود پزشکیان رئیس جمهور منتخب

سلام علیکم و رحمت الله

خداوند متعال را سپاس می‌گوئیم که ملت آگاه و فهیم ایران در آزمون سیاسی و اجتماعی بزرگ دیگری سرافراز شد و با لبیک به دعوت رهبر فرزانه انقلاب اسلامی (مدظله العالی) و مراجع عظام تقلید (دامت برکاتهم) و در پاسداشت خون شهدا، تعظیم مقام حضرت امام و احیا شعارهای انقلاب اسلامی با حضور مبارک خود گامی بلند در جهت حراست از عزّت، امنیت و ابّهت نظام مقدس جمهوری اسلامی برداشت.

خبر مرتبط
استاندار تهران به پزشکیان تبریک گفت/ پیروز قطعی مردم و نظام هستند

اقتصادنیوز: استاندار تهران با صدور پیامی ضمن قدردانی از حضور پرشور مردم در انتخابات،‌ به رئیس جمهور منتخب تبریک گفته و اظهار کرده است: بدون شک پیروز قطعی دور دوم چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری، مردم و نظام مقدس اسلامی هستند.

این حضور پر شور نشانه‌ای روشن از موفقیت نظام اسلامی در تحکیم و تثبیت مردم سالاری دینی به عنوان یک الگوی کارآمد در مشارکت مردم برای دستیابی به آرمان‌های والای انقلابی و ساختن آینده‌ی کشور است.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم موفقیت شما در کسب اعتماد مردم جهت اداره عالی‌ترین مقام اجرایی کشور را تبریک می‌گوید. ان‌شاءالله در خدمت به ملت شریف ایران، تقویت وحدت و عزّت ملّی و تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی و ارزش‌های دینی با استفاده از هدایت‌های داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و توانمندی‌ها و ظرفیت‌های عظیم ملت و کشور، مستدام و پیروز باشید.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی