ترامپ چه توصیه ای به بایدن کرد/ ماجرا چیست؟

کدخبر: ۶۵۸۰۳۶
اقتصادنیوز: دونالد ترامپ رئیس جمهوری سابق آمریکا درحالیکه حجم انتقادها از عملکرد رئیس جمهوری فعلی آمریکا در مبارزات انتخاباتی بالا گرفته، گفت که جو بایدن انتفادها را نادیده بگیرد و به رقابت ادامه دهد.
ترامپ چه توصیه ای به بایدن کرد/ ماجرا چیست؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، دونالد ترامپ نامزد احتمالی جمهوریخواهان در رقابت‌های انتخاباتی 2024 آمریکا به دنبال انتقاد از عملکرد رئیس جمهوری آمریکا در مناظرات، اعلام کرد: بایدن باید منتقدان خود را نادیده گرفته و محکم و قوی به رقابت خود ادامه دهد.

وی در این اظهارات که با چاشنی طعنه به رئیس جمهور کهنسال آمریکا همراه بود، افزود: وی باید زیرک باشد به همان اندازه‌ای که در جریان مناظره بود.

جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا در حالی که در معرض انتقادات شدید دموکرات‌ها در خصوص ناتوانی جسمی و ذهنی برای ادامه رقابت‌ها قرار گرفته است، در مراسمی مقابل کاخ سفید گفت که قصد کناره‌گیری ندارد.

او طی سخنرانی در مراسم سالروز استقلال آمریکا در مقابل کاخ سفید گفت: «من یک اینچ هم از موضع خود در رقابت‌های ریاست جمهوری کوتاه نمی‌آیم و تنها چیزی که نیاز دارم خواب و استراحت بیشتر است».

خبر مرتبط
کنایه ترامپ به بایدن: پاسخ معمای او را دارم!

اقتصادنیوز: دونالد ترامپ گفت: من پاسخ معمای جو بایدن مفسد و ناکارامد را دارم.

رئیس‌جمهور آمریکا با وجود درخواست‌ها برای کناره‌گیری از رقابت‌های ریاست‌جمهوری، تأکید کرد که به مبارزه ادامه می‌دهد و در پاسخ به یکی از حامیان وی که از او خواست تا انتها ادامه دهد،گفت: «قرار نیست جایی بروم، هیچ جا نخواهم رفت».

علاوه بر این جو بایدن در یک گردهمایی انتخاباتی در ویرجینیا، عملکرد ضعیف خود در مناظرات انتخاباتی در مقابل دونالد ترامپ را ناشی از کمبود خواب دانست.

بایدن اعلام کرد که واقعیت این است که من در این مناظرات خیلی هوشیار نبودم. من در یک دوره زمانی به نقاط مختلفی سفر کردم و به حرف کارمندانم گوش نکردم به طوری که بعد از بازگشت نزدیک بود روی صحنه خوابم ببرد.

خبر مرتبط
بایدن وعده داد: ترامپ را در انتخابات شکست می‌دهم

اقتصادنیوز: رئیس‌جمهور آمریکا گفت می‌تواند «دونالد ترامپ» را در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ شکست دهد.

وی همچنین روز چهارشنبه در گفتگو با اعضای کارزار انتخاباتی خود با تأکید بر این که به حضور در انتخابات ریاست جمهوری 2024 ادامه خواهد داد، گفت: «من نامزد حزب دموکرات هستم. هیچکس من را بیرون نمی‌کند.»

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی