دبیر شورای عالی امنیت ملی انتخاب پزشکیان را تبریک گفت

کدخبر: ۶۵۸۰۳۹
اقتصادنیوز: علی اکبر احمدیان نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیّت ملّی در پیامی به مسعود پزشکیان پیروزی وی در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت.
دبیر شورای عالی امنیت ملی انتخاب پزشکیان را تبریک گفت

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، در متن پیام علی اکبر احمدیان خطاب به رییس جمهور منتخب آمده است:

«برادر گرامی جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان
سلام علیکم و رحمت الله
انتخاب جناب عالی را که از یادگاران دفاع مقدس و همرزمان شهدای والامقام آن دوران سراسر افتخار بوده اید، به ریاست جمهوری اسلامی ایران، تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

این گزینش ملّت مجاهد و مردم پر افتخار و شهید پرور ایران اسلامی که در یک مشارکت شکوهمند قریب به پنجاه درصدی حاصل آمد، توطئه های دشمنان امنیّت ملّی ایران را خنثی و سرمایه ای گرانبها برای تعقیب اهداف و منافع کشور، رفع مشکلات مردم و تحقق آرمان های اصیل انقلاب اسلامی فراهم آورد.

خبر مرتبط
سید حسن نصرالله به پزشکیان تبریک گفت/ حزب‌الله و مقاومت ایران را پشتیبان قوی، ثابت و همیشگی خود می‌دانند

اقتصادنیوز: دبیرکل حزب‌الله لبنان با ارسال پیامی انتخاب دکتر مسعود پزشکیان به عنوان رئیس جمهور جدید کشورمان را به وی تبریک گفت.

دبیرخانه ی شورای عالی امنیّت ملّی، با نیک اندیشی، برکات آن را به خوبی قدر خواهد شناخت و تمامی ظرفیت های مادی و معنوی خود را برای مساعدت صادقانه به آن برادر گرامی در جهت حفظ و بهره برداری کامل از این فرصت بکار خواهد بست.

توفیق روز افزون جناب عالی در کسب رضایت الهی، تحقّق سیاست های رهبر معظم انقلاب اسلامی و دستیابی به آرزوهای مردم و آرمان های شهداء را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.»

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی