پیام تبریک سردار جلالی به مسعود پزشکیان

کدخبر: ۶۵۸۱۸۷
اقتصادنیوز: رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور انتخاب مسعود پزشکیان به عنوان رئیس‌جمهور را به او تبریک گفت.
پیام تبریک سردار جلالی به مسعود پزشکیان

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، متن پیام سردار غلامرضا جلالی به شرح زیر است:

خبر مرتبط
درخواست سردار جلالی از دادستان کل کشور / تشکیل شعب خاص برای رسیدگی به جرایم مرتبط با پدافند غیرعامل

اقتصادنیوز : رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور در دیدار با دادستان کل کشور خواستار اختصاص شعب خاص جهت رسیدگی به جرایم مرتبط با پدافند غیرعامل شد.«جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان

رئیس‌جمهور منتخب مردم در چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری

سلام علیکم

اعتماد ملت شریف ایران به جنابعالی به عنوان رئیس‌جمهور ایران اسلامی، بار سنگینی بر دوش شما نهاده است. انجام این مأموریت خطیر و رسالت بزرگ، بی‌تردید، تنها در سایه بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های ملی ممکن خواهد بود.

برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در یک فضای رقابتی و با نرخ مشارکت ۵۰ درصدی علی رغم برنامه‌ها و توطئه‌های دشمن، سرمایه‌ای ارزشمند برای دولت چهاردهم در مسیر اجرای وظایف و مأموریت‌های بزرگ به شمار می‌رود.

با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای خدمت، به ویژه رئیس‌جمهور شهید آیت‌الله رئیسی، و تقدیر از خدمات ارزشمند ایشان، امید است که دولت چهاردهم نیز با ادامه راه این شهید در توجه به خواسته‌ها و مطالبات ملت بزرگ ایران، خستگی‌ناپذیر ظاهر شود.

خوشبختانه با تصویب و ابلاغ قانون تشکیل سازمان پدافند غیرعامل کشور در دولت آیت‌الله شهید دکتر رئیسی، فصل مشترکی از همکاری‌های نیروهای مسلح و دستگاه‌های کشور در ارتقای تاب‌آوری زیرساخت‌های حساس، حیاتی و مهم و حفاظت از مردم و دارایی‌هایشان گشوده شد. امید است که در دولت چهاردهم، ضمن ادامه این مسیر، شاهد رشد و تعالی و ارتقای پایداری ملی باشیم.

اینجانب صمیمانه انتخاب جنابعالی را به عنوان رئیس‌جمهور منتخب تبریک گفته و برایتان آرزوی توفیق در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را دارم.»

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی